Neskutečná cesta Billa a Teda (1991)

Díl stejně bláznivý díl jako předchozí, jen vyměnili cestování v čase za cestování v záhrobí. Souboj se smrťákem neměl chybu.

Skvělé dobrodružství Billa a Teda (1989)

Úvod je hodně podobný Návratu do budoucnosti. Cestování v čase v Tardisu. A je možné, že je zde více odkazů na další filmy. Výsledkem byla super, bláznivá komedie. Navíc jsem ocenil i to, že vzali jazykovou bariéru.

Smrtící zatykač (1990)

Pohodový snímek s van Dammem, ale pohodové 3* u mě zazdil závěr, škoda.

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012)

Více než Death Race mi to připomínalo Flat Out. Bourání, ničení všeho kolem, a když už střílení, tak celkem nesmyslné zaměřování. Ale jako oddechovka dobré.

Útok dvojhlavého žraloka (2012)

Víkend s žraloky ukončen touto ptákovinou, no alespoň bylo na co koukat. A byl jsem natolik ovlivněn, že jsem si dal v hospodě Shark Attack Shot.

Sharknado 2 (2014) (TV film)

Dvojka mi přišla slabší než jednička, hmm, zajímavé jak něco může být slabší než úplná blbost, ale budiž. Možná to je tím, že jsem se na dvojku díval hned na druhý den, ale co po midtermech a před učením litevštiny je třeba si propláchnout hlavu. A hurá na 2 heads shark attack.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Kam se hrabe Jonáš na Steva! Aneb Los Angeleský porod motorovou pilou.

Equalizer (2014)

Mám rád tyhle filmy typu Přání smrti a Muž v ohni a překvapivě v obou hraje Denzel. Doufám, že ještě natočí pár filmů s podobným tématem, hodně mu tyto role sedí. Po dlouhé době zase super akční a kreativní snímek.

Jupiter vychází (2015)

Tak druhý pokus v kině už vyšel, prvně jsem tam byl sám, a prý měli technické problémy. Šel jsem do kina s tím, že děj nic moc, ale dobré efekty. No stálo to za to, dvě hodiny usazený v křesle a užívající si rozmazlování. Jupiter mi přišla jako slabší odvar Padme. Milu mám rád, ale jako Jupiter nic, žádné pocity.

Stroj času (1960)

Při sledování jsem měl pocit, jako bych ten film někdy viděl. Možná to bude tím, že je celkem věrný knižní předloze, i když mám pocit, že budoucnosti strávil více času.