Spalovač mrtvol (1968)

pan Hrusinsky ve své zivotni roli.Nemuzu jinak nez 6/5 ta šestka je za to,že nekoho napadl takový skvělý tah.

Temný rytíř (2008)

Naprosto SUPER! Skvělá atmosféra, velice dobrý děj,naprosto výborná kamera. Nového Batmana začínám zbožňovat více než Batmany předtím a budu jenom rád, když se objeví další díl, protože při takhle nasazeném tempu a stylu to bude další super počin. Velice doporučuji

Pokání (2007)

Jestli se někdy podařilo filmu vyrovnat knížce, tak rozhodně tomuto. Hezká hudba (i kdyz pouziti psaciho stroje jako "nastroje" byla lehka vykradacka amelie z montmartru), exteriery byly potěšením pro oko (mozna vyjimecne na hranici kýče) a hlavně silný příběh

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Nevím co chtěli scénáristi tímto snímkem dokázat. Možná vidělat si na novou technologii? Opravdu nevím. Naprosto stupidní dialogy a ještě stupidnější režie. Víc k tomu nemám co říct.

Náš vůdce (2008)

Jasných 5/5* Tohle by měli POVINNĚ promítat ve školách, jak vzniká diktatura...

Hvězdná pěchota (1997)

Tento film mám moc rád,viděl jsem ho mockrát a furt se an něj mužu dívat pořád dokola... Moc dobrá práce trikařu, kteří do toho dali opravdu všechno.. . Je to krásná oddechovka u který se nemusí moc přemýšlet a stačí se jen dívat.

Matrix Reloaded (2003)

Po brilantním prvním dílu jsem čekal něco lepšího.

Duch podzemí (2005) odpad!

Tohle už je vážne síla. Přesne typ filmu u kterýho se dá říct že je to S*AČKA.