Boa - V sevření hrůzy (2006) odpad!

Krásných 0/5, vynikající sračka, kterou mužu jen a jen doporučit fanouškům velmi špatných filmů.

Souboj Titánů (2010)

Jsem velice znechucen,tak výborný originální film zprznit tímto "paskvilem" si opravdu nezasloužilo. Film naprosto bez nápadu,některé scénky až moc přehnané, hudba průměrná, efekty vetší průměr. Tento film nestaví vůbec na žádne originalitě. Bohužel 2/5 čekal jsem prostě víc.

Nezapomeň na mě (2010)

Jsem uchvácen hereckým výkonem Pattinsonem a Ravinovou. Přiznám se, že jsme filmu naprosto neveřil, protože Pattinson si mě zhnusil ve Stmívání a následného pokračování. Ale v tomto filmu ukázal, že špatný herec rozhodně není. 80%

Ip Man (2008)

Naprosto brilantní,mimořádně fascinující,prostě užasný historický kousek Hong Kongské tvorby... Herecký výkon Donnieho Yena, se mi neskutečně líbil!

Ninja Assassin (2009)

Takže., čekal jsem průměrný film u kterýho pár nesmyslů unesu,ale co jsem dostal? Dobrou zhovadělost plných blbých dialogů a herců. Jediný co stojí za řeč je Rain, toho fakt lituju, jak mohl v tomto filmu hrát. ... A bitva v "prádelně" no cože?

Tokyo Gore Police (2008)

Tento film má všechno. Stačí, když začnete přemýšlet, co jste zatím videli a co se šílenějšího v další scénce stane. Bizarnosti a krve je v tomto filmu až příliš moc, ale to jaksi vubec nevadí. No co ještě tak k tomu napsat? Mně to moc překvapilo a dokonce se mi tento kousek líbil o krapet víc, než "Machine Girl" a "Meatball Machine".

Klukoviny Toma a Jerryho (1990) (seriál) odpad!

Bohužel, tohle není Tom a Jerry na kterýho se díváme rádi a který vždy pobaví. Ale tohle je jen fraška, jak vydělat pár chechtáků :/

Mars útočí! (1996)

Důkaz toho, že ani vynikající herecké obsazení a špetka humoru nemusí film zachránit. Rozhodně nejslabší film pana Burtona

Sejmi je všechny (2007)

V první chvíli to vypadá jako vcelku "dobrý" akční film, ale boužel později příjdou vážne nesmyslný a debilní scénky,které nemají vážne logickou stránku.