Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

móóóc fajnovej seriálek, který má 6 předností: 1) loosera Earla, 2) mrchu Joy, 3) optimistického a flegmatického krabáka, 4) Randyho, který je úplně mimo, 5) seznam, který by měl mít snad každý z nás a 6) nepřestane bavit po první sérce:)

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Asi jsem čekala víc.. Víc fantasy, víc propracované postavičky, míň "rodinného filmu".. průměr, když to už nikdy neuvidím, asi se nic nestane..:|

Malá černá skříňka (2004)

Tři průměrné hvězdičky - jedna za Carly Simon za Let the river run, jedna za děj a jedna za Brittany, ale jinak celkově.... hmm,koukatelný průměr.. Třeba u mě někdy povýší na čtyři;)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

S odstupem času - je mi to líto, ale - ubírám jednu hvězdičku.. Co začalo jako skvělý seriálek, bravurně konkurující třeba legendárním přátelům, se postupně vyšplhalo na bezduchý a nehumorný a někdy až úplně přihlouplý pokus o sitcom.. první dvě sérky - PRVOTŘÍDNÍ ZÁLEŽITOST!! - zbožňuju je.. Třetí průměr a čtyřka a dál? sem tam utrousíme vtip a budem doufat, že nám diváci zachovají přízeň - v mém případě - nezachovali....

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Výborné výborné výborné!! Já tleskám - nejenom, že se mi to hodí na přednáškách, ale těším se při každém dílu na další!! Víc takových!!:)

Hrob světlušek (1988)

po dlouhé době jsem opět viděla své oblíbené světlušky a ač nerada veřejně přiznávám - opět jsem si "poplakala".. Tohle je prostě nádherný film - krásně animovaný, s nádherným a dojemným příběhem.. Tohle je pro mě film, který "nezapadne" mezi ostatní cd bez obalu, ale má čestné místo vedle důležitých filmů na poličce..;))

Spiknutí (1997)

Tak tenhle filmek není vůbec špatný! Pro mě vícekrát koukatelné dílko s příjemným hereckým obsazením a dobrým námětem. Melův trik s láhví na klice od dveří musím pořádně prostudovat a aplikovat ho na naše dveře..:D

Láska přichází zvolna (2003) (TV film)

hmm, strášně předvídatelné, chvílemi kýčovité, ale sem tam i trocha ne úplně okázalé romantiky.. takový velkýýý průměr..:/:)

Happy End (2003)

Jen kvůli Audrey jsem to vydržela až do konce.. Ale vidět to znovu už nikdy nechci.. Pořád jsem čekala mezi hlavními hrdiny nějakou tu "kliše-romantiku" a nic ... Místo toho jen .. Vlastně ajni nevím, co tam bylo místo toho, bylo to doslova nijaké.... A Audrey, ani ta to nezachránila, škoda že se uvolila v tomhle hrát..:(

Román pro muže (2010)

Asi jsem čekala něco obdobného právě ve stylu Románu pro ženy, ale tohle je dost jiné.. Už to pro mě není taková lehounká oddychová komedijka, která mě pohodově nese na svjech vlnách od začátku až do konce.. Přiznám se, že z té pohodové vlnky mi vytrhávají hlavně hlášky pana Donutila.. možná kdyby v každé jeho větě nebyl jeden či dva vulgarismy.. Chápu, že postava je takto napsaná a že to k ní prostě patří, ale mě osobně to tam nesedlo.. I tak ale 3*, možná po druhém shlédnutí změním (možná navíc možná naopak), ale teď takhle.. Každopádně Šimi a René - bezkonkurenčně nejlepčejší:D "Ty woe, René to neni prdel zabít někoho, vždyť já můžu přijít o ligu, já můžu přijít o nároďák..!":D