Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

Tak vysoké hodnocení dávám jen kvůli Helen Hunt, je prostě kouzelná !!!

Drsné jaro (2001)

Přesně **1/2 - čili průměr. I během relativně krátkého filmu se člověk může nudit. Některé složky tohoto filmu jsou vydařené. Zejména hudba, bez níž by se na to nedalo vůbec dívat. Ale celkově je spád filmu velice zdlouhavý a pomalý. Řekl bych, že tento film je o všem a zároveň o ničem. Některé tzv. hluboké myšlenky by sice byly na delší zamyšlení, ale tento snímek mě k tomu rozhodně nenaladil. A bohužel "krutá" pointa byla lehce odhadnutelná předem. Pro všechny, kteří se chystáte na tento snímek podívat, chce to mírně depresivní nebo melancholickou náladu. Jinak to bude ztráta času.

Underworld: Evolution (2006)

Rozhodně horší než jednička. Jinak jsme se celkem dobře bavili, bral bych to spíš jako komedii s hororovými prvky. Film obsahuje spoustu nesmyslů, kterým se dá jedině zasmát.

Zabiják (1993)

Dá se na to koukat!!! Toď nejdůležitější rada pro všechny diváky, o kopírování starého dobrého tématu je bezpředmětné mluvit.

Příběh z Bronxu (1993)

Tak to jsem zase po delší době 100%-ně spokojený. Prostě kombinace Robert De Niro a prostředí italské mafie mě snad nikdy nezklamala. Velice příjemný a skvěle natočený film, nevím co bych mu vytknul.

Vražda na večeři (1976)

Velice jsem se na tuto věcičku těšil a o to větší mě čekalo zklamání. Chvílemi super, ale občas nuda. Nicméně výborný nápad, jak mít slavné televizní detektivi v jednom filmu.

Šerifové (1998)

Jelikož Uprchlík je pro mě naprosto úžasný thriller, pak Uprchlík II. alias film Šerifové se mi také celkem líbil. Nedosahuje sice kvality Uprchlíka, ale i tento film má dobrou atmosféru. Ale berte mé hodnocení trochu s rezervou :-))

Světáci (1969)

I když některé scénky a hlášky byly opravdu super, byly i chvíle, kdy jsem se nudil a usínal. Ale jako nenáročný film na odreagování bych Světáky klidně doporučil.

Smrt v klášteře (2002) (TV film)

Další z mnoha případů, kdy tvůrci nevyužili potenciálu námětu a prostředí. Bylo to velmi nudné a bez potřebného napětí.

Skandální odhalení (1994)

Oblíbený film mého mládí. Je to velice zajímavý thriller s dobrou atmosférou a relativně originálním a dobře zpracovaným námětem. Navíc mě tehdy okouzlily technické možnosti virtuální reality - z dnešního hlediska už to samozřejmě není tak žhavé.