Total Recall (1990)

Mám tento film velmi rád. Na plné hodnocení asi nemá, ale v rámci Arnieho filmů je to špička.

Flákači (1995)

Přidávám se k těm, kteří nechápou relativně vysoké hodnocení tohoto filmu. Zápletka = velké klišé, většina filmu i dialogů nudí, herci se snaží, ale ty blbečky, které ztvárňují, jsem jim nežral. Na obhajobu dvou hvězdiček - občas jsem se opravdu zasmál a některé štěky (chápej jako krátké momentky spousty dialogů) byly opravdu trefné. P.S: Možná bych hodnotil mírně lépe, kdybych viděl dabovanou verzi. Ve spleti rychlých dialogů jsem se občas ztrácel.

Magnolia (1999)

Bohužel nemůžu dát plný počet, ale film je to opravdu velmi dobrý. Byly chvíle, kdy mě film zcela pohltil (zejména druhá hodina má až děsivý spád a hodně působivá je v té době taky hudba). Bohužel pak jsem z tohoto opojení nějak vystřízlivěl a konec filmu už jsem jen dokoukal. A ty žáby na závěr mě spíš rozesmály - což počítám nebyl primární záměr autorů. Nicméně doporučuji všem - není proč litovat tří hodin u tohoto filmu!!!

Král rybář (1991)

Je to tak 90%, ale herecké výkony jsou vynikající a zejména Jeff Bridges byl naprosto úžasný.

Ring (1998)

Jednoduše zklamání. Nečekal bych, že to řeknu, ale americký remake je, co se atmosféry týče, mnohem povedenější a napínavější. Problém je určitě i v tom, že tento film jsem viděl až jako druhý, ale jde o velmi nepodařené zpracování - trestuhodné nevyužití obrovského potenciálu scénáře.

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti (1968)

Tak to mě po... Tak tragický dabing jsem opravdu nečekal. Některé hlášky byly až úsměvně trapné. Dějově taky žádná sláva. Celkem zbytečný film, maximálně na jedno podívání (což už mám naštěstí za sebou).

Hranice zoufalství (1998)

Asi své hodnocení mírně přeženu (70%), ale opravdu to není špatný film. I přes některé mouchy je celkově docela koukatelný - a do jisté míry s originálním scénářem. Z počátku mi nesedělo rozdělení rolí (Keaton zloduch a Garcia policista, který je nucen mu pomáhat), ale zvykl jsem si celkem rychle. Nečekejte nic mimořádného, ale příjemnou nenáročnou podívanou.

Vyvolávač deště (1997)

Koukatelný, ale velice naivní film. Mnohokrát jsem si v duchu řekl: tak takhle se to může stát jenom ve filmu. Opravdu až příliš idealisticky nalajnovaný děj.

Svěrací kazajka (2005)

Zřejmě i na mě tento film zapůsobil podobně jako na většinu diváků bez podrobnějších informací o námětu. Zpočátku jsem byl zmatený, ale celkově velmi spokojený. I já mám filmy tohoto typu rád a i přes některé chybičky dávám téměř plné hodnocení (90%). P.S: Doporučuji sledovat ve dvou, film má příjemně romantický nádech.

Čínská čtvrť (1974)

Opravdový filmový koncert s příjemným romantickým nádechem!!!