• Krátkometrážní

Henryho deník (2017) odpad!

Štvala mě skoro každá minuta, kterou jsem musel s touhle donebevolající rozněžněnou trapárnou strávit. Filmy dokoukávám za všech okolností, tohle mi ale vážně trhalo duši. Hrozná blbost.

Blade Runner 2049 (2017)

Monument. Futuristický pomník všem, kteří byli ochotni bojovat za své ideály. Nebojte se snít.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Úplně jiný film oproti laciné jedničce. Strach v míře větší než hojné, atmosféra se dá krájet, lekačky fungují i na horory ostřílené borce, no a retro nádech taky ničemu neuškodí. Je to vážně s podivem, ale těším se na trojku. A na jeptišku taky.

Vesmírná Scratastrofa (2015)

Parodie na Gravitaci super, jinak ale Scratovi už delší dobu docházejí fórky!

Pěkně blbě (2017)

Neptejte se nešťastně zamilovaných muslimů na jejich názor ohledně 11. září, nechcete-li se uchechtat k smrti. Strašně fajn vztahová komedie!

Blok 99 (2017)

New level of toughness. Doufám, že po tomhle masakru bude Feige ignorovat daredevilovského Kingpina z Netflixu, a obsadí jako hl. záporáka do Spideyho dvojky Vaugna.

Případ Sloane (2016)

Poněkud drsné vhození do lobbistického žargonu v záplavě zdánlivě překombinovaných rozhovorů pomáhá mírnit výborná Chastain v jedné ze svých nejvěrohodnějších rolí. Škoda jen, že podobně vyšperkovanou pointu už mnohý - právnických filmů znalý - člověk tak nějak předem očekává... ale i tak fungovala!

Oklamaný (2017)

Neuvěřitelný vývoj a myšlenkové pochody hlavního hrdiny - ve špatném slova smyslu. Delší stopáž vítána!

Gerald's Game (2017)

Považte! Udělat to trochu víc do erotična odebráním protivné noční košilky, a pohybovalo by se to tady v úplně jiných číslech! Film, který může mít klidně deset naprosto rozdílných konců: divák nad nimi v duchu neustále polemizuje, a zároveň se nechává slepě vodit kingovskými serpentinami. První vskutku výborný celovečerní Netflix!

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

Objektivně je to na pět hvězdiček. Naneštěstí mi ale zrovna z krve pomalu vyprchával alkohol, začínala mi kocovinka, a já měl na parodii z nemocničního prostředí jen pramalou náladu...