• Krátkometrážní

Seveřan (2022)

Vikingský famfrpál do každé rodiny!! To byla pecka. A do toho teda ještě spousta až fyzicky nepříjemných scén, krásné severské krajiny, a poutavého příběhu o pomstě, jen tak aby se neřeklo. Rituální prdění, upalování malých holčiček a řezání nosů zaživa pochopitelně taky nemůžou chybět! Prostě konečně brutální severský film, jak se ostatně na tvůrce nejatmosféričtějšího hororu široko daleko sluší a patří!

Město patří nám (2022) (seriál)

Všechno, co se nám na HBO před 20 lety líbilo v nejlepším policejním seriálu ever ve hnilobou prolezlém Baltimoru, se letos na pár hodin vrátilo zpátky. Bere si to navíc plnými hrstmi i z Winslowovy knižní Jednotky, a já jsem na tomhle materiálu bezvýhradně závislej. Kdyby to mělo milión sezón, tak se rozvedu, stanu se abstinentem, zavrhnu všecky kámoše, prodám knihovnu, zruším předplatný Amazonu, Disney+ a Netflixu, smažu sbírku na Steamu i EPICu, odhlásim se ze Spotify, a jen každej den 12 hodin čumím na tuhle krásu. Píchat do žil todlecto. [HBOmax]

Top Gun: Maverick (2022)

Paramount Pictures proudly presents: an aerial porn movie made for IMAX screens.

Batman (2022)

Všechny minulé, aktuální i budoucí marvelovky prominou, ale prostě wow: takovýhle koule holt Disneymu nikdy nenarostou, aby nechal v poslední půlhodině své postavy vláčet tím nejhorším bahnem. Nechápu, že DC střídá totálně průměrné fláky s podobně pohlcujícími filmy, poslední Batman je drsná detektivka jako víno! [HBOmax]

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Klidně to celý můžete přejmenovat na "Sam Raimi v mnohošílenství Marvelu", páč bylo stejně každýmu jasný, že z toho vznikne přesně takováhle cheesy strašidelná ptákovina. Tohle je čarodějnický zásah přímo do černého a důkaz, že když jako renomovaný režisér zkombinujete všechny svoje předešlé filmy, nemusí z toho nutně vzniknout ultradebilní patvar, ale naopak zábavná comicsová laskomina. P.S. Všimli si doufám všichni toho vteřinovýho probliknutí na Marvel Noir Multiverse!!! OMG! [CinemaCity Zličín]

Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)

1. SÉRIE: Nic moc krvavějšího, nahláškovanějšího, a rozhodně ani sprostějšího už letos asi neuvidíme. Dračí doupě a to nejlepší z brutal verze Sword & Sorcery žije na [Amazon Prime]!! 🎵Scanlan's hand!

Fight Club (2010) (pořad)

Moje aktuálně nejsjížděnější internetová věc, vyplňuje to v podstatě každou chvíli mýho volnýho času. Má to přes 550+ dílů, takže mám furt co dělat, ale stále mě to šíleně baví, no a s aktuálním "2022" osazenstvem games.cz už se cítím jako v polygamním manželském svazku, tuhle vtipnou partu prostě chceš na každý párty.

Yellowstone - Season 4 (2021) (série)

The Duttons Ranch 902 10 strikes back, aneb znovu se trochu upustilo od thrillerové a akční složky, a spíše se budují vztahy mezi postavami (plus se jim zavrtáváme hlouběji pod kůži), ale to je v pořádku, protože v další sezóně už zase krev z přetrhaných žil poteče proudem, dejte na má slova. btw stále seriál s nejkrásnějšími scenerieme široko daleko, v Montaně by chtěl žít opravdu, ale opravdu každý.

Rick a Morty - Série 5 (2021) (série)

Stále platí to samé tj. že žádný jiný seriál (ať už hraný či animovaný) nehýří tolika cáklými nápady, hláškami a situacemi ani v celé sérii, natož pak jediné epizodě, jako právě bombastický Rick a Morty. Obávám se, že to budu bezmezně milovat až do stopětadevadesáté řady a ještě dál. [HBO GO]

Půlnoční mše (2021) (seriál)

Seriál na objednávku ♥️💀🙏. Nechci o tom psát, nechci to analyzovat, nechci hledat nedokonalosti. Chci to jen nechat žít, přemýšlet o tom, a hlavně ať se to šíří jako oheň. Tohle chtěj vidět všichni, ale zatím to ještě neví. [Netflix]