Přepadení v Pacifiku (1992)

Jeden z povedenějších filmu Seagala ty filmy co ted točí to už je bída a utrpení ale tohle byl moc pěkný film dvojka už tolik né

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

tohle bylo nevkusné a trapné Brabec se teda vytáhnul hruza des že mu to za ty prachy stálo natočit

Kameňák 3 (2005)

Překvapuje mě tu tak malé hodnocení všech tří dílu cekal sem že lidem se to bude líbit ale všechny tři díly byli tak nějak přiblblé ale sradovní to je ale na odpad my to nepřijde další díly to byl totalní šit a hnus.

Slunce, seno, jahody (1983)

Slunce seno jahody byl nejslabší začátek trilogie ale taky mě to bavilo tyhle tři filmy nikdy nezestárnou vždy se bavím je to neokoukatelný.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Hnus film ani neměl vzniknout ta 2 ještě šla ale tohle je hruza hruzoucí rači now komend.

Černí baroni (1992)

Dobře udělaný film o vojenské službě a Kefalín nepřekonatelný a major Haluška taky super na tu dobu odvážný film o proti tankovému praporu je tenhle počin lepší vždy sem měl černé barony radči.Jasný plný počet hvězd.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Dost dobře udělaný horor potoky krve hnusný záporák bylo to hodně napínavé chvilkama my bylo i zle ale musím uznat že Aja se chopil réžije suprově napínavé až do konce.

Junior (1994)

Junior je hrozný film od začátku do konce nevím že se k tomu nechal Arnie ukecat totální přešlap nejhorší jeho film aspon pro mě ale dám jednu hvězdu za odvahu do toho průseru jít.

Komando (1985)

Moc dobrý film s Arnoldem jeden z mích oblíbených tempo je skvělé a Arnold čistička moc dobře táhne film.Dám ale 4 hvězdy má i lepší filmy

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Dobrá komedie dost sem se pobavil dvojka už tak dobrá není ani si ji moc nevybavuji ale první díl byl hustý