King Kong 360 3-D (2010)

Musí to byť pecka zažiť to naživo a nie len na youtube. ;)

Vyměřený čas (2011)

Bonnie a Clyde v buducnosti...zase raz re`zisér Andrew Niccol nesklamal.

Životy těch druhých (2006)

Trochu iný pohľad na roky socializmu z pred 1989 v porovnaní s tým na čo sme väčšinou zvyknutý z českých filmov. žiadne odľachčenie, no o to realistickejšie vyobrazenie. Stasi vo Východnom Nemecku pracovala na plné obrátky a tento film podáva smutnú realitu vtedajších rokov.

Fish Story (2009)

Veľmi pozerateľný, sympaticky podivný japonský film. Nebudete ľutovať.

Bůh ti žehnej, Ozzy Osbourne (2011)

Zaujimavý dokument zachytávajúci Ozzyho životopis, mapujúci celú jeho kariéru do takéj hĺbky aby sa to zmestilo do tej hodiny a pol. To znamená, že veľa vecí sa len tak preletí...hlavne okolo hudby a niektoré veci sa podajú dostatočne - Ozzyho problémy s drogami a alkoholom, osobnom živote a jeho zázračne vykopanie sa zo života závislého. Je to až neuveriteľné ako to Ozzy prežil. :O ...ale rozhodne dokument má čo povedať fanúšikom aj odporcom Ozzyho. Je to človek ako každí z nás, akurát osud ho zaviedol inými chodníčkami ako vedie väčšinu z nás. Viem si ľahko predstaviť mnoho ľudí ktorí by skončili oveľa horšie.

Labyrint lží (2008)

Veľmi veľmi vydarená vec z prostredia tajných služieb. Film má šťavu, zápletka uveriteľná a Leonardo DiCaprio spolu s Russellom Croweom svoje role perfektne podávajú. Rozhodne stojí za to.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Solidných 70%...u mňa určite najlepšia časť série, na ktorú sa dá pozerať. Hlavne úvodná akčná scéna stojí za to.

Jump street 21 (2012)

Nenormálna komédia. Rozhodne odporúčam. :)))

The Twilight Zone (1959) (seriál)

Nechápem ako mohla takáto klasika utekať mojej pozornosti. Neskutočné a podivuhodné príbehy natočené bez akéhokoľvek obalu a vaty, k tomu vtedajšia priekopnícka forma celej série, originálnosť príbehov a radosť pozerať na hercov a na vrch tomu celému kraluje Hitchcockovsý duch...akoby to majster celé v pozadí ovplyvňoval...proste ozaj podarená vec na ktorú je radosť pozerať sa. Aby som, ale bol aj právom trocha kritický, treba uznať, že jednotlivé epizódy niekedy dosť kolíšu.