Okresní přebor (2010) (seriál)

Po dlhšej dobe seriál od susedov, ktorý ozaj zaujal. Palec hore za celý casting! :)))

Orphan (2009)

Hustééé....Chucky ožil v tele tentokrát živého sirotka (aspoň na prvý pohľad). ;)

Nesvatbovi (2005)

Klasická romantická komédia s Owen Wilsonom. Po komediálnej stránke jedna z tých podarenejších. Owen a Vince Vaughn sú skvelá zábavná dvojka, ktorej to vo filme ozaj klape. Jediné čo by som filmu troška vytkol na ceste k lepšiemu by bola asi pridlhá stopáž. Mohli to osekať o pár zbytočných scén a romanticko-zábavná línia by pôsobila ešte kompaktnejšie.

Muž na střeše (1976)

Veľmi dobre natočená napínavá dráma, ktorá síce dosť pripomína filmy aké v tej dobe točili francúzi, no predsa má niečo to zo severskej (švédskej) kinematografie. Takéto filmy môžem kedykoľvek, predovšetkým pred spaním. Palec hore, rozhodne odporúčam.

Dexter (2006) (seriál)

No zatiaľ som na 3. sérii a môžem iba povedať, že seriál ma dostal. Epizóda za epizódou prežívam Dexterove osudy a ak je čas som schopný zhliadnut aj 4 epizódy za sebou. :P ...mimochodom perfektný výber hercov do rolí Dexter (Michael C. Hall), Dextrova sestra Debra (Jennifer Carpenter) a ich kolega Batista (David Zayas). Doplnok k 7.sérii...tvorcom akosi dochádza dych, veľmi slabá séria v porovnaní s predchádzajúcimi.

Město šílenců (1997)

Zaujimava drama z "rukojemnickeho" prostredia poukazujuca vela problemov spolocnosti. Od medialnej manipulacie reality, cez karierizmus, sociálne problémy spoločnosti až po koncového diváka, ktorý rozmýšla ako mu média kážu. Dráma čo stojí za zhliadnutie - 75%.

Znalec psí duše (2004) (seriál)

Obdivuhodné ako Cesar Millan rozumie psej psychológii. Každá epizóda má čo ponúknuť majitelom aj nemajitelom psích miláčikov. Dá sa povedať, že ide o doslova priekopnícke informácie, o ktorých nik pred Cesarom ani netušil. No a samotný seriál poukazuje, že Cesarove metódy fungujú na každého psa. ...takže nezabudnite: "NO touch, NO talk, NO eye contact"... :)))

3 Idiots (2009)

Úplne môj prvý bollywoodsky film, na ktorý som sa odhodlal a hneď príjemné prekvapenie. Nielenže som sa pri filme zasmial, ale okrem vtipu mal film aj krásnu myšlienku, ktorá vôbec nepôsobila umelo, tak ako to teraz býva v mnohých hollywoodskych filmoch. Ide o dosť dlhý film, no nemôžem povedať, že by som sa čo i len sekundu nudil. Troška som sa obával hudobných čísiel, ale nebolo ich ani tak veľa a dokonca ma 2 aj dosť pobavili. Veľká spokojnosť.