Robot Chicken (2005) (seriál)

už vim, proč je tam to kuře-protože by ten seriál neměli jak pojmenovat..:-D

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

spousta akce a neotřelýho humoru, ale tak snadno mi Hellboy k srdci nepřiroste...všechno co se ve filmu odehrává je lehce předvídatelný..ani drobek z otázky: "tak jak to teď asi dopadne?"i když se člověk někdy nestačí divit co všechno se na plátně objevuje za monstra, která jako by vypadla ze všemožnejch fantasy poskládanejch na sebe, tak je přesto příběh až moc jednoduchej a jediný, co v něm vyniká jsou přehnaný efekty..ale když si je odmyslíte, nezbyde Vám skoro nic..

Ztraceno v překladu (2003)

Bill Murray je to, co tenhle film udrželo nad vodou..bez něj by určitě nebyl tím čím nakonec je..a jelikož ten pocit samoty a s ním i další, který se tak těžko popisujou zná většina lidí a nikdo o něm moc nemluví(protože to není to, co člověk v té chvíli potřebuje) obdivuju s jakým umem se Sofia Coppola zhostila scénáře a všechny tyhle pocity vzala a vložila do tohodle filmu..přecejenom tam něco postrádám, ale neptejte se co, protože to sám nevim...

Svůdné zombie (2008) odpad!

jak tomuhle filmu někdo může dát víc jak 1* ???..ač jsem se místy smál, nebylo to kvůli tomu, že by film překypoval ftipnejma scénama, ale kvůli tomu, že překypoval naprostou blbostí a ptákovinama..chápu, že se někomu může líbit koukat půlku filmu na nahatý holky, ale koukat další půlku filmu na nahatý zombie holky a chlapy co jsou z nich úplně vedle, i když vypadaj jak kdyby právě vylezli z rakve- to už je moc..(a to mám béčkový filmy docela rád)

Hancock (2008)

ve filmu Já, legenda působil W.Smith jako hrdina mnohem uvěřitelněji ..ne proto, že by ho z něj udělali hned na začátku, ale proto, že až sám příběh ho do této role pasoval. Většina hrdinů totiž není hrdiny už od začátku, ale teprve se jimi stávájí, ať už chtějí nebo ne. A když už jsou tedy pro hrdinství "stvořeni", tak proč tomu tedy tak je? Takže kde se vlastně Hancock vzal a s ním i ostatní? To je jedna z mnoha věcí, která tu chybí. I přesto mu role celkem sedí až do okamžiku, kdy svou osobnost zahodí a vymění ji za citlivého a chápajícího člověka, kterýho dokáže zvednout ze židle jenom jedno slovo(který neuvedu) :)pak už film ztrácí, až na pár okamžiků, u kterých sem se dost nasmál, svoje tempo a ani mu moc nepřidá, že Hancock vlastně spíše bojuje sám se sebou než s nějakým nebezpečnějším zločincem. No jak jinak by vlastně mohl dopadnout mix Drama / Akční / Fantasy / Komedie?

Bunkr smrti (2008)

mezi 3* a 2*..ke 3 to de za povedenou vizuální stránku a atmosféru podzemního bunkru a ke 2 pro některý hovadiny a těžko uvěřitelnej náměť

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

hodnocení hlavně za tu dech beroucí řežbu, při níž nezůstane jedinej člověk se všema končetinama..hotovej masakr

Stalo se (2008)

Film mě sice nezaujal ať už po herecké stránce nebo po té vizuální, ale rozhodně dokázal naznačit skázu lidstva v trochu odlišném pohledu a kupodivu nejsme hlavními destruktory my, ale příroda. Lidé zde hrají roli jako spoušť, která přiměje přírodu, na níž jsme všichni závislí a kterou vytrvale ničíme, aby ukázala, že bychom neměli zapomínat na to, že bez ní žít nemůžem. Ve skutečnosti se ale nic takovýho nikdy nestane, takže takové filmy by měly převzít její roli a varovat. A co máte všichni s těma nezvládnutejma charakterama postav?Doopravdy myslíte, že v tomhle filmu de o to dostat se pod kůži hlavním hrdinům?Přesto musim souhlasit např. s Shitem a uznat, že to nemělo takovou sílu jakou bych očekával a je to velká škoda!btw. hodnocení ze 3* na 4* a naopak jsem změnil asi 10x..je to tak na pomezí

Mutant (2006)

jaaa se taaaaaaaaak nudil ...monster akční béčko, který se snaží jako malý děcko dosáhnout na třešeň, která je 3m vysoko..možná je tak vysoko, že ji ani nevidí...a nebo ještě líp -ví, že tam někde je, a tak dělá, že na ni dosáhlo, ale ve skutečnosti ani neví jestli je to třešeň nebo jablko...

Hvězdná brána: Návrat (2008)

očékával jsem taky o dost silnější příběh..námět založenej na cestování v čase mě zrovna dvakrát nenadchnul, ale nakonec to zachránil způsop, jak cestování do dob minulých funguje a že je založen na principu, díky kterému už se ve stargate pár takových skoků objevilo. Stejně tak bylo dobrý, jak Martin Wood zamíchal s postavama a stím, jak by to mohlo být, kdyby žádná stargate neexistovala. Provedení bylo takový, jak se na sg sluší, ale scén při kterejch bych ani nedejchal nebylo zas tolik, jak sem u mýho oblíbenýho seriálu zvyklej. Víc "sci- fi" scén a lepší příběh a kdybych neměl pocit jako bych koukal na jeden z dalších dílů sg-1, tak bych dal plnej počet..