Nelíbej muže ve vánočním svetru (2020) (TV film)

Milý příběh s nadprůměrným scénářem. Jeden z mála z těch romantických vánočních, na které bych se i podívala znovu.

Vánoce ve Washingtonu (2021) (TV film)

První z mé letošní série "vánočních romancí". Princové už došli, takže tentokrát emancipovaná nezadaná Američanka v přestrojení za designérku cílí na velvyslance malého severského království. Je to plné krásných dekorací, vánoční atmosféry a silných slov, aktuálně i se špetkou ekologie. Dojem mi kazil pouze pohled na hlavního hrdinu, který ve svých 45 už sáhl po službách plastické chirurgie.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Přiznávám, do filmu jsem se moc nehrnula. Kdysi dávno jsem dostala dárkem Hartlovu prvotinu a tenkrát bych se nenadála, že se stane tak dobře prodávaným autorem. Po natočení filmu jsem si knižní předlohu přečetla znovu a na mém nespokojeném dojmu se nic nezměnilo. Takže mě překvapilo, že filmové zpracování z toho vyšlo podle mého soudu mnohem líp. Dobře zahrané a dobře natočené. Nadupané dějem a přitom smysluplné.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Dnes ráno jsem zažila školu smyku na našem zasněženém kopci ve směru na Prostějov. Vydýchala jsem to do klidu až večer při tomto akčňáku, který mi přesně bodnul. Nepřemýšlet + sledovat bitky, honičky a přestřelky.  Musím uznat, že i za volantem to Jack umí líp než já.

Krása na prodej (2021) (TV film)

Zajímavý a obsažný portrét průkopnice českého modelingu. Kromě spousty vzpomínek a výpovědí pamětnic těch dob vyslechneme i úvahy o ženském sebevědomí, empatii a dobrotě srdce.

Na programu televize - V hlavní roli múzy (2021) (epizoda)

Dokument zachycuje televizní záznamy československých divadelních představení v mezidobí 1960-1990. Je to historie, kterou málokdo zažil osobně. A vzhledem k tomu, že divadlo jsou neopakovatelné prchavé okamžiky, má zvěčnění toho nejlepšího nevyčíslitelnou hodnotu.