Utržený ze řetězu (2005)

Krutý a nelítostný. Jet Li opět prokázál své kvality. Skvělá akce a drama.

Mstitel beze jména (1998)

Zábávný, akční, dobrodružný, divák se nenudí ani chvilku. Chanův průměr.

New Police Story (2004)

Možná zatím nejlepší film Jackieho Chana, kde nám předvádí, že v každým filmu nemusí jenom pořád dokola skákat jako opice a dělat si srandičky ( v dobrém slova smyslu - ty filmy jsou aspoň zábavné), ale že umí zahrát i muže s vážnou tváří. Kromě toho se tímdle filmem Chan vrátil k čínskýmu filmu a udělal dobře.

Medailon (2003)

Jackie Chan je taková hračička a má samé nevážné (kromě "New Police Story" z r.04 ) , ale na druhou stranu zábávné filmy a tendle mezi ty zábávný patří do dolních žebříčků.

Návrat do domu hrůzy (2007)

Za krásný ženy a občasný brutální scény dávám jednu hvězdu, jinak samozřejmě špatný....

Wolf Creek (2005)

Hodně zajímavej film, kterej trošku vybočuje z řady od těch klasických stálic hororových.

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007)

Tak todle nebylo vůbec zlý. Milovníci drastických scén si asi na své sice nepřišli, ale za to atmosféra od poloviny filmu dost houstla a krokodýl byl velmi dobře provedený. Konec byl sice trošku přehnaný, ale na oko výborný. Skvělý béčko, lepší 3*

Ruiny (2008)

Slušnej a zajímavej béčkovej thriller. Docela originální i když trošku zvláštní no.

Poslední výsadek (2005)

Todle se nedá asi za válečný film ani považovat, spíše takový jenom dobrodružný s různými prvky čehosi podivného........

První sníh (2006)

Začíná to ve velmi vlažném tempu, ale pomaličku se to potom rozjede. Jinak ovšem nic překvapivého, žádné hlášky, akce a nic. Pouze dobrý herecký obsazení.