Policajt v Beverly Hills (1984)

Jedna z najlepších krimi-komédií, ak nie najlepšia. Veľmi dobré scénky a vtipné narážky robia s tohto snímku klasiku. 85%

Má je pomsta (2002)

Úžasná atmosféra. Udivuje ma čo dokáže Park povedať skoro bez slov. Má zmysel pre detail aký som ešte nevidel. Kamera je perfektná a to hlavne v exteriéroch. Niekoho možno bude rušiť extrémne čierny humor. no je ho tu veľmi málo, čo je možno dobre. Neodporúčam pozerať slabším povahám, pretože tak pesimisticky naladený a brutálny snímok som už dávno nevidel. Cez to všetko je najväčšia výnimočnosť tohto filmu v postavách. Každá z nich má svoj vlastný príbeh, problémy a útrapy. Beksuneun naui geot má toľko osobitostí, zauzlení, žánrov a podžánrov , no vcelku to tvorí jeden krásny a výnimočný celok.

Dogma (1999)

Veľmi dobre obsadený, zábavný no zároveň poburujúci film. Toto parodovanie cirkvi zachádza občas až do extrémov, ale o to lepšie, že sa niekto nebojí tvrdej kritiky. Len tak ďalej Smith.

Auta (2006)

Jedna z najlepších pixaroviek. Veľmi zábavné a poučné. Animácie je nádherná, hlavne prostredie, postavy som videl aj lepšie. Ďalšie jeho plus je že je pre veľmi širokú vekovú škálu. Vlastne sa dá povedať, že každý si tu nájde svoj kus koláča. Pre tých ktorý majú radi animáky povinnosť, a pre ostatných príležitosť ako si ich obľúbiť.

World of Quest (2008) (seriál)

Vyzerá to ako ďalšia z trápnych degenerovaných rozprávok. Ale nieje tomu úplne tak. Jasné že sa tu nájde kopa úplne trápnych hlášok ktoré pobavia možno tak malé deti, no zopár scénok je tu veľmi dobrých. Normálne som sa pri tom smial a nie raz, čo sa pri podobných výtvoroch nestáva. 4*

Princ Valiant: Boj o Excalibur (1997)

Mal som celú dobu pocit ako z TV filmu. Boje nezaujímavé, prostredie chabé, a celkovo biedny dej. Jedine čo ma celkom potešilo boli herci, predovšetkým výskyt Rona Perlmana a Wawaricka Davisa lebo sú to moji obľúbenci a ani Katherine nebola zlá, hlavne jej krása tomu dopomohla. Celkovo nestojí tento film za moc, ale na sobotňajšie popoludnie je taký akurát.

Demolition Man (1993)

Ďalší s filmov na ktorom som vyrastal. Hrubý humor, drsný chlapíci a veľmi dobré akčné scény. Klasika.

Truman Show (1998)

Veľmi originálny nápad, dobre zrežírovaný, dojemne vtipný ale zároveň strašidelný, čo dokážu ľudia spraviť pre peniaze. Ja by som sa až tak nedivil keby niečo podobné, niekto, niekedy zosnoval brrrrr. Zaslúžených 5*

Old Boy (2003)

Audiovizuálna slasť. Temný, napínavý, vizuálne poetický s jemným zmyslom pre humor. Pilier kórejského thrilleru.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Pre mňa asi najlepší Futurama film. Nieje vtipný ako seriál, ale niektoré hlášky sú vážne parádne.