FC Venuše (2005)

Hezký a vtipný film ze života.

Tenkrát na Západě (1968)

Edit 2015: Já si nemůžu pomoct, ale po druhém shlédnutí tohoto filmu musím říct, že jsem se celkem nudila. Viděla jsem director´s cut, což ještě prodloužilo některé scény. Ale vysvětlete mi někdo, co je dokonalé na tom, že 5 minut koukáte, jak na někom přistává motýl?? Proč záběr, kde jede kočár trvá minutu? A proč všechno tak trvá?? Chová se takhle někdo v reálu? Neřekla bych. Nicméně film má zajímavou atmosféru a po dvou pivech je s ním i velká zábava. Hudba je samozřejmě skvělá. Snižuji na 3*, bohužel asi jsem dospěla do nějakého nepochopení tohoto stylu.

Klub rváčů (1999)

Na jednu stranu bych filmu dala 5 hvězd za to, jak dokonalé jsou některé scény a myšlenky. Na stranu druhou bych mu dala sotva jednu. Uctívat film plný násilí a vypatlaných blbečků, co dělají hnusný věci normálním lidem, je mi proti srsti. Ještě se asi budu muset párkrát přemluvit se na to podívat, abych si ujasnila názor. Btw: To přemlouvání nebude zas tak namáhavé. Prostě nevím no :)

Téměř bez šance (1999)

Vzhledem k tomu, že jsem to viděla ve stejný den jako Temného rytíře, tak nemohu dát prostě víc:) Ale byl to celkem chytlavý film se zajímavým koncem.

Temný rytíř (2008)

Bála jsem se, že budu zklamaná po čtení zdejších hodnocení a po zdejším velkém nadšení. Ale nestalo se tak. Bylo to prostě super. Ani jednou za celý film mě nenapadlo, kolik je hodin, natož se na ten mobil podívat ( hodinky nenosím ). Tento film jsem měla v budíčku už pěknou dobu kvůli mému oblíbenci Christianu Baleovi (a s Heathem Ledgerem v jednom filmu? No neber to.), ale to jsem nevěděla, co z toho bude! Je to fakt promakaný od začátku do konce. Jen jsem musela přimhouřit mé osobní oko nad některými těmi batmanovými vymoženostmi, ale hold patří to k tomu. Film je také emočně chladný, jak zde mnozí zmiňují, ale já bych to neviděla naškodu, vždyť už název napovídá, že to nebude romantická komedie. Christian Bale je fajn a občas mu to sluší :) , jednoznačně hlavní role je Joker. Samozřejmě nemá cenu to tu pořád psát, když už je to tu asi 3000 krát. Ale je fakt dobře hnusný, jak furt mlaská :)) Jinak nezapomenutelná scéna - "kouzlo" s tužkou. Ale i spousta dalších... A to je jedna z důležitých věcí, aby film byl nezapomenutelný, což se mi u hodně filmů stává celkem často, že skoro hned zapomenu. Opravdu jeden z nejlepších filmů za poslední dobu, co jsem viděla.

Životy těch druhých (2006)

Skvělý a dojemný závěr rozhodl najisto o páté hvězdičce. Ale celý ten film byl dobrý!

Oko bere (2008)

Ale dobré tři! Zajímaví herci a téma. Matematika je jedna z věcí, se kterou bojuji neustále, dobrovolně a musím říct, že ZATÍM i docela úspěšně :) Ale to s tou neznámou mi dalo zabrat, musím se na to kouknout ještě jednou. To se mi ještě nestalo, zajímavé...

Děsnej doják (2006) odpad!

Jsem hodně tolerantní, ale tohle si zaslouží odpad za ty nechuťárny a vyložený trapárny.

Transformers (2007)

Bez robotů-autíček by hlavně samotný scénář byl docela špatný. Ale oni to zachraňují.

Hancock (2008)

akční hrdina tak trochu jinak:)