Přes noc třicítkou (2004)

Dala bych i 4, ale zkazil to ten konec. Nicméně bylo to usměvavé, občas i velmi usměvavé a pohodové. Je pravda, že v hlavní roli bych taky radší viděla nějakou jinou krásku, ale občas jí to i docela slušelo. Btw: Když chtěla mít Jenna jako 13 letá velká prsa, tak si tedy v těch 30 moc nepomohla.. O:-)

27 šatů (2008)

Pokud ho chcete zkouknout za stejným účelem jako já, tak určitě nedáte jiné hodnocení. Jsou to sice jiné 4 hvězdičky než u jiných filmů, ale bylo to, expr. řečeno, roztomilé. A jak už tu píše Psema, zbytek večera byl hned o něco veselejší a to byl ten účel :)

Podezření nula (2004)

Vypadalo to na to další z "psycho" filmů, které mám tak ráda. Jenže věčná škoda, že to bylo tak nedotažené. Mohlo to být mnohem více napínavější jak napovídala hudba, jen to lépe udělat. Ty obrázky z mysli mi evokovaly Ring. Benovi Kingsleymu ze začátku role skvěle padla, ale na konci se z něj stal jen bláznivý stařík, což se k němu už vůbec nehodilo. Zdejší hodnocení jsem téměř přesně odhadla už po skončení filmu a trefila jsem se. Chtěla bych vidět něco podobného, ale abych se z toho pořádně zapotila (a nejen to:)) strachy a napětím od začátku do konce (ale zas žádnou nechuťárnu).

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Příjemně strávené odpoledne s tímto milým lehce hudebně založeným filmem. Není to žádný obrovský filmový počin, občas tomu i něco chybí, ale pořád je to zábava na kvalitní úrovni 73% :)

Agentura Jasno (2006) (seriál)

Viděla jsem první dva díly a musím hned ohodnotit, i když u seriálů zpravdila pár dílů posečkávám. Konečně ve středu večer něco dávají v TV! Je to velmi příjemný a hlavně vtipný seriál, i když se řeší vraždy. Ale radši bych ho sledovala v původním znění, dabing zabijí některé hlášky. Po několika dalších dílech: Začíná to být na jedno brdo, škoda.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Opravdu dobře udělané, velmi to oceňuji. ale pardón pardón : francouzský se píše s malým F a 79% téměř jistě odpovída 4 hvězdičkám ;-) nechci poučovat, ale ta blížící se matura...O:)

Nesvatbovi (2005)

Svůj účel to splnilo. Bavila jsem se po celou dobu. Jasně občas někde něco zaskřípne, ale nikdo není dokonalý. A i když jsem holka, tak musím uznat, že výběr děvčat do hlavních rolí byl fakt zdařilý ;-)

Odložené případy (2003) (seriál)

Poslední dobou jsem si na tento seriál zvykla. Má celkem zajímavé příběhy a nepřijdou na všechno díky nějakému chloupku nebo kapce vody, ale celkem přirozeně.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Milý seriál o různých životech různých žen ve středním věku. Ten jim ale nebrání zažívat mnohé extrémní situace, prát se jako puberťačky a podobné výstřelky. K tomu se přidává zajímavá dějová linie, která stmeluje všechny díly. Už jsem zvědavá na další sérii.

Pusinky (2007)

Asi jsem nějaká moc slušná, ale já ty holky nechápu... (i když jsem v jejich věku). Asi sem měla bejt chlap.