Rozchod! (2006)

Taká pekná ukážka priemeru, ktorá pobaví a rozhodne neurazí. Rovnaké, ako tucty ďalších komédii, ale predsa mi je to sympatické, ani vlastne neviem prečo. Zrejme je to tým, že je to stále také civilné a nikdy to vlastne nezbehne k úplnej absurdnosti. Dobrý film.

Maffiósso (1998)

Videl som to síce iba raz, ale dobre si na to pamätám. A viem, že som sa dobre zasmial.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Jeden z málo filmových pokračovaní, ktoré sa dokonale vyrovná originálu a zároveň prinesie veľa nového. Paráda, skutočne, keby si mám vybrať, neviem ktorý diel by som bral. Oba sú si rovnocenné. Klasika medzi paródiami, presne ako jednotka.

Žhavé výstřely (1991)

Klasika medzi paródiami, film, ktorý je zábavný aj po dlhých rokoch od toho, čo bol uvedený. Jednoducho paráda, rovnako ako aj dvojka. A zaujímavé je, v koľkých filmoch hral Cary Elwes a ja som ho vôbec v SAW nespoznal. 100%

Kevin ze severu (2001)

Tak no, ako, pozerať sa to dalo, ale čakal som trochu viac zábavy. A navyše, Leslie Nielsen hrá druhé husle a potom to aj tak vyzerá. Slabší priemer.

2001: Vesmírná prda (2000)

Ojojoj, ďalší film, v ktorom ja vidím skvelú zábavu a má také nízke hodnotenie. Nuž čo, je mi to jedno.

Utopenec na útěku (1998)

Musím dať jednoducho päť. Som už raz taký a tento film, to je jednoducho klasika. Ako všetko, kde hral hlavnú úlohu Leslie Nielsen, vďaka čomu sú tie komédie také výborné.

Pan Magor (1997)

Absolútne nechápem, prečo to má také nízke hodnotenie. Veď je to skvelá zábava.

Agent WC 40 (1996)

Jednoducho sranda. Skvelí herci.

Bláznivá střela (1988)

Osobne som ešte nevidel film, v ktorom by hral Leslie Nielsen a nebol by tak na 5*.