Volavka (2002)

Jediné možné hodnocení, film opravdu je desetkrát lepší než Scorceseho remake. 100 %

Comeback (2008) (seriál)

Zatím 75 %, uvidíme jak se to vyvine dál.

Wanted (2008)

Parádní oddychová akce se závěrečným "pokusem" o filozofický přesah. Parádně odvážné svým zpracováním i konečným vyústěním a dvojka se dá očekávat do dvou let zcela určitě. Pokud to zustnae v rukou Timura, tak se těšit budu určitě. 85 %

Tudorovci (2007) (seriál)

Prostě další skvělý seriál z prdoukce HBO, po trochu únavené 2.sérii Dextera osvěžující. Jisté ústupky historie vůči spádu a dramatičnosti nejsou na škodu, historie patří do dokumentů. Po slabší třetí sérii přišla ta poslední, díky které jsem se mohl s Jindřichem VIII. rozloučit a to loučení bylo velmi povedené. 90 % za všechny 4 série.

Španglicky snadno a rychle (2004)

Víc hvězdiček ani náhodou, film byl absolutně o ničem, postavy se chovali nelogicky a na to, že to má být komedie jsem se zasmál jen jednou. Nudný film. Velice. 35 %

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nejslabší díl v sérii. I přesto musím dát za pět, neboť nostalgie útočí, zábava a napětí se udrželo také, slabý záporák bohužel též. Indy už je sice dost starý, ale na svůj věk toho ještě dost zvládá. Sci-fi konec mě docela zklamal, stejně tak Shia, jež mi připadal jako hrozná lopata. Všichni nadávají na Forda, ale být tak agilní v jeho věku, to se rovná skoro zázraku (aneb najděte mi pohyblivějšího staříka). Zkráceně: postáršího Indyho mu stejně uvěříte. Pětky se neobávám. 85 %

Ďáblův sluha (2007) (seriál)

Zatím docela zaostává za konkurentem Chuckem, neboť hlavní hrdina Sam mu opravdu nemůže konkurovat osobním charismatem ani vtipem. V čem vede? Vtipnější sidekickové, slečnou Andi (i když i konkurentka je velice zdatna :) ). Celkové pojetí konceptu lovce duší uprchlých z pekla je pojato jako slabší odvar z "Dogma", často jsou zde použity scénaristické berličky, které bijí do očí, ale že by seriál nudil, to se říci nedá. Nejspíše se rozhodne ve druhé sérii, který z těchto konkurentů (Chuck X Reaper) bude úspěšnější. Zatím to vypadá na Chucka. 75 %

Pingu (1990) (seriál)

Jako děcko jsem to neměl moc v oblibě, ale zato teď si to pouštíme po návratu z hospody a je to neskutečná bomba. Zlomyslnost a nešikovnost hlavního "hrdiny" je k sežrání a místy mi to opravdu připomíná až Monty Pythona :) 90 %

Jen přes její mrtvolu (2008)

Hodně podprůměrná komedie, kterou zachraňuje jen vtipný Rudd, jinak to je bída na třetí. 50 %

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Naprosto bezvadná akční podívaná, podána velmi realisticky v oblasti masakrů, krásné osmdesátkové akci - pomsty, nepřemožitelný John. Příběh je vystavěn účelně jednoduše, akce pak ale vše dohání. Už dlouho jsem nekoukal na film s takovým překvapením (až zděšením). 85 % (Po jedničce nejlepší Rambo)