Speed Racer (2008)

Možná někoho nadchne, ale takové vizuální orgie s extrémně debilním příběhem jsem už neviděl pekelně dlouho. Obsazení je luxusní, ale právě jeho exkluzivita přinesla následné zklamání z průměrných výkonů (kromě Foxe). Taky sem nečekal, že to po Matrixu bude taková korektní šumařina, bratr a opice jsou vážně hrozné postavy. Takže kromě scénaristické hlouposti, přílišné korektnosti, předvídatelnosti a herecké průměrnosti lze obdivovat na snímku asi opravdu jen obraz a zvuk. 40 %

Oko bere (2008)

Docela povedená oddychovka, která nestihne nudit, ale nějakou genialitu či aspoň chytrost příběhu tam nehledejte. Jim Sturgess mě jako herec začíná bavit čím dál víc. 75 %

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

Mike Myers je opravdu, ale opravdu nesympatický, nevtipný týpek. Druhý díl Austina Powerse je ještě příšernější než ten první. Jednotlivé gagy jsou zábavné asi jako porod, herci stojí za starou belu. Fuj. 15 %

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Seriál má zajímavý vývoj, kdy s každou novou sezónou se zvedá jeho kvalita. Vztah mezi dr.Brennenovou a agentem Boothem je dostatečně zvláštní, případy zajímavé. Vedlejší postavy napsány dobře, vtipné, možná jen karikaturistka Angela je rušivý element. 85 %

Čistá práce (2008)

Velice zábavná variace na Dannyho parťáky, jež převyšuje. Komedie se tu opravdu místy nechává nahradit thrillerem, do konce nevíte jak to dopadne. Herci jsou vesměs neznámí, ale typově dobře obsazení. 80 %

P.S. Miluji Tě (2007)

Typický film svého žánru, dobří herci, hudba fajn, trošku (spíš hodně) ze začátku hraje na city, ale postupem času je to docela zábavná věc. 75 %

Iron Man (2008)

Zábava od začátku do konce, skvělí herci, hlavně Downey jr., krásný počátek možné budoucí trilogie... 90 %

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Kvalitní film se spoustou skrytého humoru, jednotlivé postavy jsou zahrány dobře. Nemám výtek proti tomuto českému filmu. 80 %