V písku - Příslib svobody (2015)

80-85% ... Neskutočne silný vojnový príbeh o povojnovom odstraňovaní mín z dánskeho pobrežia mladými neskúsenými nemeckými vojakmi.

Hříšný tanec (2017) (TV film) odpad!

Ani dirty, ani dancing. Klenot môjho detstva sprznili na nepoznanie. Tancovať tam nevedel asi nikto, prerábky pesničiek boli väčšinou hrozné, aj keď 1-2 výnimky by sa našli. To, že do toho zakomponovali ešte aj spev postáv ma už totálne zhodilo zo stoličky. Breslin mám rád, ale tuná urobila zo seba puču. No a herec stvárňujúci hlavného hrdinu Johnnyho Castla nemá ani za piaď šarmu a sexappealu Patricka Swayzeho. Ostali mi oči pre plač. Asi si pozrem originál na vylepšenie nálady.

Wonder Woman (2017)

Teším sa, že sa DC Comics konečne na plno vydaril film a diváci rovnako ako aj kritici jasajú. Diana ako človek je zosobnenie toho, čoho by mohlo byť na tomto svete oveľa viac. Gal Gadot to fakt seklo, sexi do morku kosti.

Vetřelci (1986)

Dvaja rôzni režiséri, dva odlišné prístupy. Kdežto Ridleymu Scottovi išlo skôr o vytvorenie atmosférického sci-fi plného napätia, tak Jamesovi Cameronovi zasa skôr o poriadnu mimozemskú akčnú bombu. Oba filmy vysokej kvality!

Vetřelec (1979)

Matka mimozemských sci-fi filmov!!!

John Wick 2 (2017)

90% ... Našlapané ako jednička. Netrúfam si porovnávať, mne sa asi páčili oba rovnako. Klenot medzi akčnými filmami.

Sedm statečných (2016)

70-75% ... Vôbec nie zlé. Ale originál som nevidel, takže nemôžem porovnávať. Zaujímavé postavy, slušná rezba (síce málo krvi na to, koľko sa tam masakrovalo) a fajn soundtrack.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

90% ... Stále svieže a vtipné, stále vizuálne krásne a hudobne vypeckované.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Lepšie ako pôvodný film, teda zábavnejšie a akčnejšie, ale stále ide len o bezmozgovú jednohubku

Interview (2014)

75% ... Ujebané ale zasmial som sa veľmi. Duo Rogen a Goldberg vedia robiť tieto ujeté komédie.