Příběh žraloka (2004)

Grafická stránka filmu je velmi zdařilá. Jinak se jedná o uječený film z podmořského světa ryb. Co jiného jste taky očekávali, když se namluvení hlavního hrdiny ujal Will Smith. Líbilo se mi podání Angeliny Jolie, jako podmořské vychytračilé mrchy, která jde po penězích a slávě. Pro dospělé milé podívání, pro děti velmi pěkná pohádka, ale Nemovi to nesáhá ani pod kolena.

Probuzená smrt (2004)

Ten kdo má rád jatka, krev a cákance krvi na zdech, vřele doporučuji. Ve filmu snad není 5 minut bez jediné kapky krve. Nejvíce mě urazilo, když jsem uslyšel hudbu velice podobnou ba skoro úplně stejnou, jako ve filmu Kill Bill. Více hvězdiček jak 2 si tento film určitě nezaslouží. Herci nedostali skoro žádný prostor (taky nemohli, když většinou skončili s rozstříknutým mozkem na zdi), kromě hlavního hrdiny. Po shlédnutí tomto filmu, mi zvuk vrtačky v mé blízkosti nebude nijak příjemný.

Hellboy (2004)

Blbost na entou. Opět sci-fi a opět z toho nevylezlo nic kloudného. Příběh byl naprosto děsný a nesrozumitelný. Co by si možná zasloužilo dvě hvězdičky byly efekty.

Purpurové řeky (2000)

Ze začátku jsem si vyšetřování užíval, ale postupem času a hlavně ke konci filmu, jsem musel připustit, že jsem se v tomhle filmu velmi zmýlil. Hlavní zápletka s univerzitou a záměnou dětí, které se zde rodí, mi přišla amatérská a směšná. Závěrečná scéna musela pobavit jistě každého, kde pod hrůzostrašnou lavinou přežijí jen ti "dobří". Bohužel jsme se dočkali i pokračování u kterého by mě zajímalo jakou další neuvěřitelnou zápletku si opět vymysleli.

Predátor (1987)

Jak se proboha mohl stát guvernérem???

Hannibal (2001)

Bohužel nejhorší film ze všech dvou dalších, které byly natočeny. To ovšem nesnižuje kvalitu a dokonalost Dr. Hanibala Lectra. Výborná je i Julianne Moore v roli vyšetřovatelky FBI. Za velmi vydařenou scénu považuji tu, kdy doktor nabízí vyšetřovatelce kus osmaženého mozku"svého přítele". Já bych to na jejím místě asi nevydržel.

Král Artuš (2004)

Z prvu se zdálo, že Král Atruš bude docela dobrá konkurence Troji, bohužel, nebo spíš bohudík se tak nestalo. Prostě tomu chybí trochu víc šťávy, propracovanosti, chtělo by to ještě nečím osolit a opepřit :)). Na takovej film nestačí dvě bitvy, to je prostě málo, Příběh to mělo docela dobrej, ale pořád to nebylo ono. Tyhle historický filmy se podle mě nikdy moc nepovedou. Ale byly tam i dobrý scénky, to byc lhal, kdybych tvrdil, že ne.

Homolka a tobolka (1972)

Rodina Homolkových se dočkala i barevného zfilmování. Třetí díl je z prostředí hor, což mě velice potěšilo, protože na hory jezdím lyžovat každý rok. Film mě pozitivně naladil, protože jsem si uvědomil, že v dnešní době máme mnohé ulehčené a vůbec jsem jim nezáviděl šlapání do kopců namísto vleků. Říká se do třetice vše nejlepší a tento film to jen potvrzuje.

Truman Show (1998)

Perfektní film, který mě svým dějem naprosto připoutal k obrazovce. Vynikající příběh, který bych se nebál ještě déle natahovat a napínat diváky s rozuzlením života, který žije ve fiktivním městě. Škoda jen, že jsme se v samotném závěru filmu nedočkali šťastného shledání dávné lásky, která nebyla předstíraná.