• Thriller

Žena od vedle (1981)

Velmi dobré. Spalující vášeň, dva lidé, dva milenci a nezvratný osud.

Jules a Jim (1962)

Už dlouho ve mě žádný film nezanechal tak nostalgickou atmosféru. Bylo to mihotavé jako stín, smutné ale přitom nádherné jako odeznívající podzim. Díky bohu, že byla (když už není) doba, kdy se točily takovéto filmy.

Kleopatra (1963)

Nejvelkolepjější americký velkofilm všech dob. L. Taylorová Kleopatru nehrála, ona jí byla !

Love Story (1970)

Romantické filmy dlouho nebyly moje krevní skupina. Ona a on, lepivé tóny sladké hudby, stupidní děj. Pak jsem poprvé viděl Hříšný tanec a uznal jsem výjimku potvrzující pravidlo. O deset let později mě docela uzemnila Casablanca. No a nedávno jsem narazil na youtube.com na píseň Where Do I Begin od Shirley Bassey, jež je doslova dechberoucí. Rozhodl jsem se pořídit si Love story už jen kvůli této ústřední melodii. Filmem jsem samotným jsem pak byl velmi překvapen, je to sice romantika s dojemným koncem, ale je to KVALITA, se kterou jsem se u romantického filmu snad ještě nesetkal. Romantické filmy nejsou moje krevní skupina, ale Love story ano.

Policajti z předměstí (1999) (seriál) odpad!

Opravdu excelentní dílo.... Zvracel jsem nepřetržitě několik hodin, žaludek se mi zklidnil až k ránu.....

Playgirls II (1995) odpad!

Podíval jsem se na to a..... je to k zblití. HNUS ve své koncentrované podobě.

Titanic (1997)

Tenhle film jsem dlouho odkládal z důvodu mé neskonalé antipatie k "božskému" Leonardovi... Musím ale přiznat, že film se mi velmi líbil. Má silný příběh, dobře zachycenou atmosféru, dobrou hudbu a nadprůměrnou kameru. Je sice o něco sladší, ale v tomhle přpadě mi to vůbec nevadilo.

Zvíře (1977)

Jednoznačný důkaz tvrzení, že líp už bylo. Alespoň co se filmové produkce týče. Neumím si dnes představit komedii, která by téhle sahala alespoň po kotníky. A ten skvostný dabing....Sakra, kam ten svět spěje...

Frajer Luke (1967)

Můžou ti vzít úplně všechno, ale svobodu tvojí mysli ti nevezme nikdo. Luke byl prostě frajer. A Paul taky, ani to nemusel moc hrát, měl to v sobě.