Falešní poldové (2014)

Jako popkornovka dokonalé.. Hlavně super nápad hlavních hrdinů.. Po doluhé době jsem si super odpočinul..

Úsvit planety opic (2014)

Hodně slabý film. Jednou jsem u něj usnul, na druhý pokus odpočítával čas do konce.. Je to nuda, je to nuda, je to nuda.. (ač vizuálně povedená)..

MacGyver: Cesta do zkázy (1994) (TV film)

Bombu lze deaktivovat i pomocí tenisové rakety. MacGyver ve své největší síle!

Tři králové (1998) (seriál)

Jeden z nejlepších českých seriálů o protektorátu a druhé světové válce. A "Kyslík" jake štkpt. Morávek je dokonalej.

Elysium (2013)

Jak jsem se na film těšil, tak mě zklamal na celé čáře. Předvídatelný příběh s klasickým (ač trochu titanikovským) happy endem. Navíc místy "akční" = roztřesená kamera celý záběr dokázala dokonale rozmazat. (Viděno v IMAXu).

Všichni dobří rodáci (1968)

Sice zajímavý a i pravdivý námět (dle vyprávění prarodičů to takhle opravdu chodilo), ale zpracováním jedna obrovská nuda. První půlhodinu jsem zvažoval, zda to nevypnout úplně. Děj začíná až někdy po 70 minutách. Některé věci jsou nelogické - Menšíkovův čin - nechtěl jít do vězení nebo proč? Záběry na dechovku a koně, který pořád běhá po poli pořád dokola, jsem taky nepochopil - přišlo mi to jako takové pseudoumění. Přiznám se, že na film jsem asi měl příliš velká očekávání - po smrti Radoslava Brzobohatého se o něm hodně mluvilo, hodnocení zde bylo více než příznivé. A o to větší to bylo zklamání. Konec byl nelogický - František jako umřel nebo nebyl doma když přijel Brodský? Objektivně opravdu musím dát 3*, na 5* to nemá ani omylem!

Temný rytíř povstal (2012)

Už dlouho se mi nestalo, že bych u filmu usnul. U Temný rytíř povstal se mi to povedlo hned 3x. Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Děj nudný, zápletka veskrze žádná, z Batmanem to nemělo skoro nic společného. Dialogy prostoduché. Docela jsem nepochopil, proč se kolem toho dělalo takové halo. Pro mě osobně pěkné zklamání. 2 hvězdy - jedna za "Netopýra - letadlo", druhá za účinkování mých oblíbenců - Bale, Hardy, Freeman

Nuda v Brně (2003) odpad!

Viděl jsem už spoustu "uměleckých" filmů. Ovšem tohle je opravdu brak nejhrubšího zrna. Sledovat jen v nejvyšší nouzi, když už budou zbývat jen jihoamerické telenovely!

Transformers 3 (2011)

Viděl jsem hodně béček. Viděl jsem hodně céček. Ale tohle opravdu nemá obdoby. Děj je lichý, postavy nesympatické, překvapení se nekoná a vše je zakončeno polibkem? Cože? Tohle opravdu nechápu! Rozhodně nedoporučuju. Už dlouho jsem se u filmu tak často nedíval na hodinky a nečekal, kdy to utrpení skončí.