V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Nemá to už takové tempo, jako první dva díly a z části je to detektivka, furt to ale funguje a když přijde hororová pasáž, vždy má grády. Není to tak dobré, jako předchozí části, ale stále to dobré je.

Ratu Ilmu Hitam (2019)

3,5* Dost povedená Indonéská jízda, dostatečně krvavá, nechutná a strašidelná. Na bodech ubírají horší triky a první splácaná polovina.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Mám radost z toho, že po vážně dlouhé době vylezla z české produkce zábavná a pohodová komedie, která není romantická a ani z poválečného období, ve který není potřeba mít zajeté a dlouholeté herecké hvězdy a která si dokáže udělat srandu sama ze sebe, bez jakéholiv hlubšího podtextu. Dvojice Štáfek a Kozub funguje skvěle, ale vše do kapsy strčil pan Magnusek, který se se svou postavou Radomila zaručeně musí zapsat do análu českých komedií, jelikož zkrátka a dobře nemá chybu. Hororový nádech mě potěšil moc, ostatně, Andy Fehu už několikrát dokázal, že dovede naladit, kromě vtipné atmosféry, taky tu hororově hutnou, temnou a strašidelnou. 4* zaslouženě a doufám, že další díl nepolevý na černým humoru a i té brutálnější stránce.

Bitevní loď (2012)

Další do řady klasických amerických kino limonád o mimozemské invazi a chrabrých amerických vojácích ( v tomto případně námořnících ), bojujících proti nim. Takových filmů americká produkce vyplodí nespočet a všechny jsou vesměs na stejné brdo. Tady to ale pevně jistí skvělý triky, akurátní stopáž a parádní kamera, celkově se na to dobře kouká a film jako celek pobaví.

Rocky V (1990)

Mně přijde, že tenhle díl vlastně kompletně zkazí celou Rockyho sérii. Nejhorší je každopádně.

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Ale vždyť je to neškodně vtipný. Jasně, v nejlepší éře SS to je jako špatný vtip, ale co, někomu i to málo celkem udělá radost a já jsem přesně ten někdo.

Armáda mrtvých (2021)

Dostatečně zábavná, jednoduchá a přímočará jízda, která má sice zbytečně dlouhou stopáž, ale uteče to. Prostředí, masky, akce, sem tam fajn gore, vše jak se sluší a patří na jednoúčelovou pohodovku. Mohlo to být více hororové, ale to už je prostě každého gusto. 4* zaslouží

Nečum na mě show (2021) (pořad) odpad!

Co je zase tohle za sračku ??? Škoda, že tu není ještě stupeň pod Odpadem.