Úsvit planety opic (2014)

CGI efekty fungujú na 100% a pritom to mohla byť taká skvelá videohra. Moment, to bol film?

Válka o planetu opic (2017) odpad!

Zlatá klasika zo 68ho schová tieto ťažko uveriteľné CGI opičky hlboko do ... Toto je skutočne už skôr animák, než film, čo je veľká škoda, pretože planétu opíc milujem a určite aj preto som teraz taký prísny ku tomuto odpadu.

Zámena manželiek (2004) (pořad) odpad!

Zoberiem spodinu, povaľačov a podobnú luzu a vsadím ich do prepychu. Ako 1X to bolo vtipné, ale po 100x sa pozerať na to isté?

Bez servítky (2009) (pořad) odpad!

Po nedávnom pozretí jednej časti, kde pravá slovcelebrita Plačková vysvetľuje návšteve pri varení "pozor na platničku, je hneď horúca" (asi žije v sne, že je prvá na Slovensku, kto objavil indukciu) chápem, že toto je to pravé orechové pre IQ80, čiže väčšinu národa.

Heslo (2017) (pořad) odpad!

Áno, pravdou zostáva, že presne tento typ relácie je ušitý na telo pre úzku skupinu nesvojprávnych ľudí. Čistý odpad dnešnej TVprodukcie nielen pre psychicky narušených jedincov.

Všechno, co mám rád (2017) (pořad) odpad!

Nezaraditeľný odpad! Toto príde niekomu ako vtipná zábava?

Imperium (2016)

Každý človek, ktorý chráni hodnoty, zdravú vieru a odmieta socky na dávkach, teror od handrárov, vymieranie západného genofondu a nahrádzanie zdravého národa migrantmi z tretieho sveta, kde sa to množí ako potkany je rasista, homofób atd. Tento film je na objednávku, aby sa všetci báli tých, ktorí tu patria a nie tých, ktorí tu nemajú právo byť..

Ne m'abandonne pas (2016) (TV film)

Najskôr som chcel dať plný zlosti odpad!, lenže potom ma napadlo, kurňa, veď to je sci-fi. Toto by som púšťal každému slnkom zaliatemu lovcovi dúh, aby dobre videl, kam vďaka nemu smeruje celý západný svet.

Absolut svensk (2016) (TV film) odpad!

Čo sa už cely svet zbláznil? Chodte s celým multikulti, slnkom a hlavne islamom do p..e!!