Sousedi (2014)

Čistá amerika. Niekto kdesi niekoho se.ie, takže vendeta, okolo maximum fekálu, dáme párty, chľast a také tie veci, plus hlavne, že to zarobilo kopec doláčov a ideme točiť dvojku.

Sousedi 2 (2016)

Už jednotka bola čistá amerika, ale toto som nedal. Asi bola chyba vo mne a zabudol som pred play vypnúť mozog? Neviem neviem, ale nabudúce radšej už nebudem pozerať..

Nerve: Hra o život (2016)

Konečne film s teen generáciou, ktorá má v hlave aspoň IQ nad 90 a nelezú mi na city! Hlavne to má aj odkaz na dnešnú sociálkami (sieťovými) vyhúlenú vrstvu..

Vem si mou duši (2010) odpad!

Skoro dvojhodinová smršť o ničom. Hlavná postava lezie na nervy viac než nová reklama na durex. Amen tma a tento hnoj radšej nikdy viac.

UFO - Es ist hier (2016) odpad!

Totálne ma to nevtiahlo do deja. Ten bol skôr otravný, až trápny. Ten pohľad na skupinku hormónmi nabitých sráčov a tie ich "logické" rozhodnutia. Nikdy viac, ani som to nedopozeral.

Hemlock Grove (2013) (seriál) odpad!

Zober nejaké klasické monštrá, hoď ich do mixéra a pusť play ;)

Příliv jsme my (2016) odpad!

Vo filme nič nedáva zmysel a vôbec NIČ sa tam nedeje. Napätie skoro vôbec neexistuje. Celkovo ten chaotický dej, kde domorodci sú v izolácií armádou, príchod akože vedcov, ktorí riešia vlastne čo? Fantazmagoria alebo čo sa tam vlastne deje?

Sucker Punch (2011)

Nedopozerané. Toto malo byť radšej porno..

Božské (2016) odpad!

Ďalší film z univerza multikulti, ale žiaľ, ja nie som naivná labilná cieľovka. Chápem ale potrebu hrať na city dúhovým slniečkárom..

Unfriend (2016)

Skvelý pohľad na modernú bosorku nového milénia. Fakt originálne, akurát sa to celé rozsypalo na konci, kde prišla nelogická konečná scéna s Lau Rou a pritom to malo nábeh na kvalitné 4*!