To (2017)

Prečo sa tu v poslednom čase mierne nadpriemerným filmom dávajú takéto fullky? Pre dospelého tu je akákoľvek absencia strachu. Film pôsobí skôr ako teen záležitosť. Top zostáva naďalej kniha.

Po stopách krve (1969)

ČB retro z obdobia, kedy by som ani nepovedal, že čosi také tu mohlo vzniknúť. A hláška:,,To neboli cigáni, tí nie sú tak civilizovaní, aby mohli zavraždiť niekoho zo svojho kmeňa.´´ Dokonalosť!

Nebojte se tmy (2010)

Čakal som na horor viac temnoty a vrážd, než takýto decák. Naviac ten koniec (obetujem seba za druhého), klišé nad klišé.

Take me out (2017) (pořad) odpad!

Prostitútky hľadajúce sponzora!

Pevnosť Boyard (2017) (pořad)

Pevnosť je ako vždy super. Úlohy, pasce, hlavolamy, to všetko je skvelé. Žiaľ, tie naše umelé "akože" celebrity to pochovávajú. To skutočne tu nemáme pár skutočných osobností? Len tieto umelé trosky?

Lék na život (2016)

Tento príbeh je skôr tragédia, výsmech a vykrádačka už spomínaných Shutter Island, Stonehearst Asylum a ďalších psycho kúskov.

Wonder Woman (2017)

Dávno som nevidel čosi tak otravne naivné. Ten koniec musel zaliať slnkom dušu každému dúhovému jednorožcovi.

Kurýr (2012) (seriál) odpad!

Prečo? Povedzte mi prečo? Zbytočné prenesenie akčnej mely na tv scénu. Bez energie, bez života a bez duše. Totálne nasilu.

Hologram pro krále (2016) odpad!

Za.raná arabská propaganda. Väčšina teroristov je z púšte a zvlášť tej saudskej, ale jeden film chce ukázať, že to sú vlastne "naši" ľudia..

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Sci-fi? SCI-FI?? Jediné sci-fi je, keď ľudstvo vedome stráca generáciu za generáciou z reálneho života do sociálneho spôsobu bytia. Onedlho inteligencia vymizne a nahradí ho tretí svet s IQ pod 90.