Pach krve (2003)

No já si tenhle horor docela dost užil a to hlavně díky docela skvělých postavách, velkou brutalitou, originálním příběhem, velmi dobrou hudbou a skvělou atmosférou a napětím. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela dost sympatické, hudba je výborná, atmosféra je výborná, napětí je zde hodně časté, což je jedině dobře, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No za mě 7/10.

Paranormal Activity: Next of Kin (2021)

Za mě velké sklamání, tenhle 7 díl série Paranormal Activity je za mě nejhorší ze série. Příběh je sice docela dost dobrý ale postavy jsou spíše otravné a blbé, hudba je v tomto filmu divná a není apsotutně děsivá, atmosféry tu trochu je ale narozdíl od minulých dílů jí je v tomto díle fakt málo, napětí je zde asi jenom 3× což je hodně málo, ale co tu musím pochválit jsou lokace, ty jsou alespoň pro mě nejzajímavější ze série. A teď kamera, no kamera tohoto filmu je docela povedená ale jinak tento film stojí docela dost za vyliž prdel. No za mě 1,5/10.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Buď 2 nebo 1 nejlepší díl této série. Příběh je docela dost dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je výborná, atmosféra je velmi povedená, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je velmi dobrá. Za mě velmi povedené pokračování a 7-7,5/10.

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

No není to tak moc špatný film ale je spíše těsně nadprůměrný. Příběh je docela dost dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféra tu je docela povedená, napětí je zde docela časté, kamera filmu je docela ok a lokace jsou zajímavé. No za mě tento film není propadák a 43% si nezaslouží, zaslouží si takových 50%. Za mě 5-5,5/10. Ale jednu věc tu musím vytknout a to posledních 20 minut do konce filmu, to by byla docela nuda ale to 3-5 minutové finále je dost dobré.

Paranormal Activity 4 (2012)

Pro mě jednoznačně zatím nejlepší díl celé série Paranormal Activity. Já si tento film docela dost užil a to má jen 37%. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela dost sympatické, hudba je dobrá, atmosféra a napětí jsou zde skvělé, kamera filmu je výborná a lokace jsou zajímavé. No jak sem psal tento Film jsem si užil teď jsem zvědavý na 5,6 a 7 díl. Za mě 7-7,5/10.

Paranormal Activity 3 (2011)

No zatím nejlepší díl celé této série. Přijde mi že tento díl měl mnohem větší rozpočet než druhý díl který zatím beru jako nejhorší díl této série. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféry tu je hodně, napětí je tady časté, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela dobrá. No za mě 6/10.

Paranormal Activity 2 (2010)

Už podle hodnocení 46% jde poznat že to bude podprůměrný hororový film a to je pravda. Narozdíl od prvního dílu který stavěl hlavně na atmosféře, měl malý rozpočet a člověk se u toho dokázal zabavit tak tento druhý díl je přesný opak. Toto pokračování má nulovou atmosféru a napětí což je škoda. Příběh je docela dobrý, postavy jsou ovšem blbé a nesympatické, hudba je zde až když běží titulky a ta hudba je docela otřesená. Lokace nejsou moc zajímavé a kamera filmu je spíše špatná. No za mě sklamání které se prvnímu dílu apsotutně nemůže rovnat. Za mě 2-2,5/10.

Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)

Za mě je 2 část stejně dobrá jako ta první, čistý nadprůměr ale zas dobrý nadprůměrný horor na který se 1 až 2 za rok kouknu. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela dost sympatické, hudba je na vysoké úrovni, atmosféry tu je dost, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je dobrá. No za mě 6/10.

Případ číslo 39 (2009)

No pro mě nadprůměrný hororový film jako například Halloween z roku 2018. Příběh je dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela dost dobrá, atmosféry v tomto hororu uvidíme docela dost často, napětí je zde docela dost časté což je jedině dobře, kamera filmu je na vysoké úrovni a lokace jsou zájímavé. No za mě docela dost dobrý horor a 6/10.

Pátek třináctého (1987) (seriál)

Za mě je tenhle seriál strašně nudnej a docela dost i zbytečnej. Příběh je velmi nudný, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je k smíchu, atmosféra a napětí tu od 1 do 3 série apsolutně neexistuje, kamera tohoto seriálu není vůbec špatná a lokace jsou docela zajímavé. No jediné co zde stojí za pochvalu je nápad, efekty, kamera a lokace nic víc. A apsolutně nechápu to proč se to jmenuje Friday the 13th když to z mou nejoblíbenější hororovou sérií nemá nic společného! Proč se to nejmenuje třeba Prokletý obchod nebo prokleté věci to by dávalo mnohem větší smysl! Taky mě přijde že jen chtěli pozornost a přilákat lidi. A podle mě je na tomto seriálu nebo spíše v první sérii vidět to že neměli moc velkej rozpočet. No za mě 1/10. Vím že měla být 4 série která byla zrušená, pro fanoušky sklamání ale pro mě apsolutně ne. Teda pokud by ve 4 sérii byl Jason Voorhees nebo kdyby ta série navazovala na filmovou sérii Pátek třináctého. To by mě naštvalo kdyby to ve 4 sérii mělo být a nedočkali jsme se toho.