Šípková Růženka (1959)

kultova rozpravka, i ked na to ze sa prelozila ako sipkova ruzenka mi tam akosi chybala ruza, do ktorej sa pichla, aspon tak mi to citala babka ked som bol este maly:)

Sissi a Yetti (2007)

tak teda taku perverznost som uz dlho nevidel,film som sledoval s ceskym dabingom a mozem povedat ze nasi bratia tomu scenaru urcite nerobili ziadnu cenzuru.kto je perverzak urcite si pride na svoje:)

Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)

jeden z najvtipnejších seriálov aký som kedy videl s jedným z tých inteligentnejších štýlov humoru:)

Bobule (2008)

Ako napovedá názov, k tomuto filmu nesporne patrí aj víno,s ktorým tento film pochopíte oveľa lepšie,a vďaka ktorému sa vám tento film bude páčiť oveľa viac:)

Sobík Niko (2008)

Príjemný rodinný animák, určený hlavne pre tých mladších (či už telom alebo duchom alebo aj aj) , film má niekoľko veľmi vtipných pasáží,kvôli ktorým sa určite oplatí tento film vidieť;)

Pidihajzlík (2006)

vacsiu perverznost som este nevidel asi,ozaj myslim ze toto uz bola hranica unosnosti,kto ma rad perverzny humor tak toto je komedia pre neho ako vysita.

Flight of the Conchords (2007) (seriál)

100% originálna tvorba. vživote som niečo tak odviazané a tak vtipné nevidel.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

z mojho pohladu: -velmi putavy pribeh(samozrejme co to do fantasy) -krasne vizualne efekty(priserky nemaju chybu) -dobre herecke obsadenie(Freddie Highmore je v tomto obore neprekonatelny)

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

prva polovica filmu je jedna z najlepsich futuram vsetkych cias, avsak postupne sa mi zdal ku koncu menej prepracovany humor no ostalo to na akceptovatelnej priemernej hladine.

Poloprofesionál (2008)

je zaujímavé že všetky komédie s willom ferrellom majú tú správnu dávku hollywoodskeho cliché, dávka ktorá je už na hranici paródie naň,no nemožno to nazvať paródiou na hollywoodsku komédiu, je to jednoducho ďalšia oddychová komédia plná optimizmu a pozitívnych prístupov k životu a prekážkam v ňom.