Hindenburg (1975)

Do vzducholodi, ve které se izoluje i kovový konec hole, aby nedošlo k výbuchu, bych měl asi problém nastoupit. Ale na druhou stranu, ten luxus pro pasažéry... No nic. Film se mi líbil, jen škoda poslední černobílé části - samotného zničení vzducholodi, kdy si tvůrci vypomohli zřejmě skutečnými záběry jejího zničení.

Ztracený prapor (2001) (TV film)

Velmi příjemné překvapení jednoho televizního večera. Přišlo mi, že se jednalo o poměrně realistické zpracování zákopových bojů první světové války, včetně takových detailů jako komunikace mezi jednotkami prostřednictvím holubů.

Potomci lidí (2006)

Po přečtení zdejších příspěvků jsem očekával super film, ale po jeho shlédnutí jsem byl zklamán. Několik úseků bylo vynikajících, ale po většinu filmu jsem se marně snažil pochopit jednání postav i směřování celého filmu. Nakonec mi z toho vzešel film bez začátku, smysluplného příběhu i konce.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

S původním románem to opravdu nemá mnoho společného, ale to jsem více méně očekával, takže jsem se docela bavil po celý film.

Pojízdná kantýna (1984)

Pomalejší rozjezd, průměrný střed a bombastické finále. I tak by se dal tento film popsat. Jak zde již bylo zmíněno, ta závěrečná bitka stojí za to.

Masakr na svatého Valentýna (1967)

Na filmu je již viděl jeho, přeci již vyšší, věk. Navíc jsem se po chvíli ztrácel mezi jednotlivými představenými postavami a jejich životopisy.

Kung-fu nářez (1979)

Podobné kung-fu filmy mám docela rád, ale tento mi příliš nesedl.

Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

Nenáročná odpolední oddychovka se vším všudy.

Hadí král (2006) (TV film) odpad!

Odpad, odpad a nic než odpad !!!!!!