Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

V porevoluční tvorbě by se kvalitní pohádky daly spočítat na prstech jedné ruky a tahle určitě patří k těm lepším. Za mně nejlepší role Ondry Sokola.

Trol (2022)

Norská jednohubka, kterou nemám potřebu vidět znovu. PS. Nechápu proč měl troll ocas :D

Banda (2019) (seriál)

Velká paráda. Pro fanoušky komiksů povinnost.

Wednesday (2022) (seriál)

Spolu s The Boys nejlepší série poslední doby. Jenna Ortega si roli užívá a je k sežrání. Jediná vada na kráse je chemie mezi Zetou a Guzmánem, která je na bodu mrazu. Naštěstí se tady jedná pouze o vedlejší role.

Jan Žižka (2022)

Nebudu tady bědovat nad zmateným střihem, kterým se Jákl snažil zakrýt horší bojové scény. Ani nad příběhem, který byl fakt zmatený a dost často nedával smysl. Čert to vem. Jako celek se mi film líbil a jsem pyšný na to že něco podobného vzniklo v rámci naší malé země. Hudba byla dokonalá i herecké výkony nebyly vůbec špatné. A ten konec? Ten mě fakt dostal.

Thor: Láska jako hrom (2022) odpad!

Vůbec první Marvelovka kterou jsem nedokázal dokoukat. Něco tak trapného si Thor vážně nezasloužil. Nezbývá než doufat v nového režiséra, který Thorovi vrátí zašlou slávu.

Vřískot (2022)

Vlastně nechápu, že jsem vydržel celé dvě hodiny. Blbě napsané i zrežírované. O hereckých výkonech ani nemluvím.  20%

Tři přání pro Popelku (2021)

Kdybych neznal předlohu, tak bych dal možná dvě až tři hvězdy. Takto jsem bohužel nebyl schopný tuhle napodobeninu ani dokoukat a v půlce jsem to vzdal.  Popelka (Libuška) je prostě jen jedna.