• Romantický

Báječný svět prádelny (2009)

Ti Poláci jsou docela zvláštní. Po dokumentu "Bar na Victorii" je tohle už druhý snímek podobného ražení, který vidím, který se zabývá Poláky a jejich cestou za lepším životem. Tradičně pochmurné, někdy s až přehnaně "post-apokalyptickou" atmosférou, ale rozhodně zajímavé náhlédnutí do osudů několika lidí.

Evropa a já (2010) (pořad)

Neviděla jsem moc dílů tudíž to nemohu hodnotit tak nějak celkově, ale téma tohoto pořadu je mi velice blízké a například reportáž s Martou jandovou jsem doslova hltala. Moc zajímavě mluvila o Američanech i Němcích a dozvěděla jsem se o ní skvělé věci. Ráda poslouchám zkušenosti lidí se zahraničím. A i ta stopáž je více než příjemná.

Pan Dokonalý (2009)

Romantické komedie mám ráda, a ačkoli tenhle film podle některých nijak nevybočuje, mně se zdá, že právě naopak. Ve skutečnosti jsem hned nevěděla, kdo je ten „Good guy“, neboť úvodní scéna mě uvedla do patřičného zmatku, a proto jsem s napětím čekala, o co tam vlastně půjde… a bez Alexis Bledel by to taky nebylo ono.

Prázdniny (2006)

Po druhém zhlédnutí se mi film líbil ještě o něco více, také nejspíš proto, že už jsem lépe pochopila, co asi prožívala Cameron. Dá se říct, že celkově se mi více líbila dějová linie, kde figurovali Cameron a Jude, zvláště proto, že miluju anglickou krajinu. Film má pozitivní náboj a myslím, že jde o skvělou Vánoční romantiku.

Paparazzi na Riviéře (2010) (TV film)

Páni! Tak práci paparazziů bych mohla zařadit mezi další nesmyslná povolání hned vedle topmodelek ( a nicnedělání Paris Hiltonové :D). Líbilo se mi, že to vzali ze všech úhlů, zdokumentovali různé metody a strategie paparazziů. Vůbec nejoriginálnější mi přišlo počínání otce a syna, kteří si hráli na hvězdy. To bylo docela šokující, jak se jim dařilo procházet kolem ochranky. A kvadrikoptéra měla taky rozhodně něco do sebe. Je taky dobré, že zprostředkovali i názor druhé strany - francouzského herce. Dokument mě pohltil svou napínavou atmosférou, skoro jako bych se dívala na thriller. Ještě kdyby tam bylo trochu víc hvězd a míň Paris Hiltonové, bylo by to perfektní.

Diane Arbus: Příběh jedné obsese (2006)

Kdo by čekal, že film, ve kterém hraje Nicole bude o nečem takovém. Já ne :D Příběh je dosti šokující, ale velmi působivý. Film jako takový se povedl, nenudila jsem se, v podstatě jsem se bavila, pokud se to tak dá říct. Stejně tak jako jistě nebyla Diane Arbus úplně obyčejná, tak není obyčejný tento film. Myslím, že je občas přínosné podívat se do "jiných světů". A když ne přínosné, tak zajímavé určitě. Pak už záleží jen na vkusu jednotlivých diváků.

Moje krásná čarodějka (2005)

Jedná se o vcelku příjemnou podívanou s jednoduchým příběhem, který by však mohl být ucelenější. Občas mi přišlo, že to nemá hlavu ani patu, a scény tam jsou přidávány zcela náhodně. Navíc Will Ferrell byl na začátku dost otravný a když se postupně film přesunul k ryzí romantice, bylo mi až nepříjmné to sledovat, nějak mi k Nicole neseděl, a vůbec, nevím, jestli by mi seděl ke komukoli jinému. Konec nic moc, ubral hvězdičku.

MTV Cribs (2000) (pořad)

Souhlasím s kometářem uživatele Smeejay, takový pořad mě jen povzbudí :D Až na tu někdy šílenou kameru je to super, vždy bylo na co se dívat.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Fuj! Reklama na anorexii. Považuji to za výsměch všem smysluplným povoláním. No ale aspoň se u toho nasměju.

Dál než se zdálo (2010)

Je mi líto člověka co má potřebu vkládat postavám do úst taková sprostá slova. Přemýšlela jsem nad tím, na které planetě takhle lidi mluví. Prostě nic pro mě. Ale je to škoda, neboť některé vtipy byly povedené. Ale díky za kapelu The Boxer Rebellion.