• Mysteriózní

Outsider (2020) (seriál)

Seriál se hodně podobá knižnímu zpracování, což je dobře. Dal bych i  5*, ale bohužel z herečky, která ztvárnila Holy se mi chtělo zvracet vždy když byla na obrazovce, krajně nesympatická a prosím, proč ji opět hrála černoška? To nedává smysl ohledně předchozích knih od Kinga 🤮

Prezident v pořadí (2016) (seriál)

První serie byla skvělá..druhá se lehce ztrácela, ale ušla...ale třetí serie? Co to je za sra.ka.. Doporučím zkouknout první serii a dost

Prokletá (2020) (seriál)

Seriál to není špatný, fajn záběry bitev i krajiny, nějaký děj to mělo... ztráta hvězdy za černeho Artuše a Morganu, to už je trošku na mě moc :-(

Tajemství dračí pečeti (2019)

Film mě potěšil...hlavně sice jen menší role Jackieho a Arnolda...ale jejich souboj byl super : -) pěkná pohádka :-)

Drahokam (2019)

Neskutečná slátanina. Hvězda pro Sandlera..

Robin Hood (2018)

Opravdu blbost, dodíval sem se do konce. Ani mi nevadila ta jiná atmosféra filmu, ale herecké výkony slabé, nelogocké, divné..

Zelenáč (2018) (seriál)

Seriáljsme pořád odkládal..takových je spousty..ale pak sem celou serii sjel na snad najednou :-) zajimavé příběhy, fajn postavy..mužu jen doporučit...zábavné, akční, pohoda :-)

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Nasleduje i spoiler!!! Konečně sme se dočkali ukončení tohodle suprovního seriálu, který nam dal spousty různých postav, at už milých, či zlých, spoustů zvratů, které nikdo nečekal..ale v poslední serii nam dal uplné hovno..ukončení seriálu stalo uplně za prd a když čloěk popřemýšlí nad všemi postavami a vším co bylo...ach jo :-( Proč se drží pořád tajemství nasledníka trůnu, když z něj stejně pak udělaji jen trosku? Kdo vlastně byl Noční král? Jaj, těch otázek je tolik .-( Za mě velké zklamání :-( Snad se to ještě zachrání knihou..pokud vůbec někdy nějaká vyjde..

Šibenice (2017)

Film mě mile překvapil...herci fajn, zapletka dobrá, akce pořád něco..nebýt toho konce, tak bych dal i 4*,,ale chápu, že hodně lidem bude konec vyhovoat :-)