Scary Movie 3 (2003)

Nejlepší díl celé série. Zparodizovaná 8 míle byla lepší jak originál a to stojí za uznání! Nesnášíš mě, že jsem černej.

Scary Movie 2 (2001) odpad!

Tohle byl děs běs. Jak je možné, že se člověk u parodie nezasměje. Nad tím mi zůstává rozum stát. Chtěla jsem napsat nějakou hlášku, ale žádná tam nebyla.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Nejlíp si užijete film, pokud znáte většinu filmů, ze kterých si tenhle dělá srandu - hlavně musíte vědět co je to Vřískot. Jako je to srajdička, ale celkem chvílemi vtipná. Je sice lepší díl této ...logie, ale sranda musí bejt. Co jéééééé

RumplCimprCampr (1997) (TV film)

Pohodová a vtipná pohádka s výborným hereckým obsazením. Dodneska mám hrůzu z toho skřítka a možná ten mi právě zkazil celkový pohled. Právě v té době jsem žila především pro svoji panenku a bála jsem se o ni, že mi ji taky někdo bude chtít vzít.

Za humny je drak (1982)

Podprůměrná pohádka, která je o takovém malém království s pošahaným králem, kterého v průběhu vystřídá uhlíř Patočka, který má rozkošnou dcerušku, kterou zajímá více dráček Mráček než kluci, což v jejím věku je obdivuhodné.

Copak je to za vojáka... (1987)

Tak vy jste byl včera v kině a dávali něco s Travoltou Karel Roden jako kapitán byl opravdu trefa do černýho!

Sestra v akci (1992)

Chvílemi se opravdu zasměju, ale kdybych je počítala, tak nezaplním všechny svoje prsty. Písničky jsou fajn i ta obézní sestra:-)

Osobní strážce (1992)

Snad největší ikona romantických filmů 90. let, která mě však svým příběhem zas tak moc nedostala. Kevin se mi k Whitney vůbec nehodí a celkový průběh mě, tak jako vás, nedojímá - bohužel. Znám spoustu lepších romantických filmů, ale i přesto posledních 10 minut si nenechám ujít nikdy a vychutnávám si závěrečnou písničku, ta je tedy opravdu výborná. Tomu já říkám ploužák. If I should stay, I would only be in your way...

O líném Honzovi (1977) (TV film)

Nejlepší role Marka Ebena, je kouzelnej. Pohádka je veselá, humorná, barevná, skvěle obsazená a typicky česká.