Rozum a cit (1995)

Příjemné zpracování tak výborné knihy, jakou Rozum a cit je. Napětí, emoce, očekávání a víra, vše prožívám vždy tak, jako by to bylo první shlédnutí a ten příběh vlastně ani vůbec neznám.

Lotrando a Zubejda (1996)

Další písničková pohádka. Pohádky mám ráda skoro všechny, ještě, když se na ní podílí můj oblíbenec Zdeněk Svěrák - jen tam chyběly hity jako Když se zamiluje kůň nebo Barbora píše z tábora:-)

Princezna ze mlejna 2 (2000) odpad!

Jak já nemám ráda pokračování pěkných filmů. Další, na které je slovo hrozné málo.

Princezna ze mlejna (1994)

Moc pěkná pohádka, mám ráda, když filmy (pohádky) provází pěkné písničky. Znám jedno oudolí, znám já pěknej mlejn... Ještě pojatá vtipně, pěkné, pěkné

Z pekla štěstí 2 (2001)

Zdeněk Troška a jeho velká pokračování jsou opravdu už jenom k smíchu.

Z pekla štěstí (1999)

Předchozí princezny byly lepší i s milejším hereckým obsazením, i když je zde taktéž "Mišička" Kuklová oproti Jasněnce je vlezlejší, protivnější a blbější. Zbytek obsazení také stojí za dvě věci, ale Lukáši Vaculíkovi to sluší stále. Pohádka jako celek na mě nepůsobí zrovna šťastně a mám z ní spíše negativní pocity.

Anděl Páně (2005)

Pohádka od Lotranda na Vánoční stůl byla naservírována sice na dřevěném tácku, ale já si na ní pochutnala jako na tom nejlepším kousku za poslední léta. Vždy si na talíři nechávám na konec ty nejlepší kousky, ale tady jsem nevěděla, co je nejlepší. Jestli žebírko pana Trojana, stehýnko pana Dvořáka nebo sice malá, ale výborná ledvinka pana Bartošky. Pohádková pochoutka se jedla jedna báseň, ještě teď se oblizuji za ušima a jen se těším na další Vánoce, až budu moci znovu ochutnat tuto lahůdku.

8. míle (2002) odpad!

Eminem a jeho "skvělá" hudba v kinech a později i na DVD. Ještě teď se mi z toho dělá zle.

Láska přes internet (1998)

Celé to nic pro mě znamená víc než to něco. Film na mě působí jako krásná báseň o dvou sečtělých a milých lidech. A právě díky nim si začnete všímat drobných maličkovstí a říkáte si, že na světě je přece jen krásně.

Smím prosit? (2004)

Smím prosit? Můžeš, Richarde. Sice mým snem si je zatancovat s Patrickem Swayzem, ale když se nenácháš odbít. Jennifer Lopez je zde snad příšernější než v Krásné pokojské a s jejím tanečním uměním by mohla dělat instruktorku snad už i Jennifer Grey po prvním kroucení boků. Na tanec se zde není možné moc koukat s přílišným nadšením, ale aspoň vás chvílemi pobaví "taneční" dvojce Link a Bobbie.