„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Skvělá komedie Oldřicha Lipského. Viděla jsem ji už mnohokrát a přesto mi nezevšedněla. Kdo ji důvěrně zná, jistě se pokaždé těší na klasické hlášky ( „ já nejsem Mareček, já jsem Tuček“ nebo „ dovolil jsem si švestičky z mojí zahrádky“ ) a mnoho jiných.

Něco na té Mary je (1998)

Opravdu legrační komedie s okouzlující Cameron Diaz a skvělým Benem Stillerem v hlavních rolích. Pro někoho možná pokleslý humor, ale pro mě na odreagování celkem super zábava.

Léto s kovbojem (1976)

Svěží letní komedie s vynikajícím hereckým obsazením. Dvojice Hanzlík a Kolářová jsou skvělí herečtí partneři, kteří i v tomto prázdninovém příběhu zazářili.

Titanic (1997)

Velkolepý film Jamese Camerona. Podle mého názoru si jednoznačně zasloužil některá z ocenění, která získal. Nemám nejmenší výhrady, moc se mi líbilo

Znamení (2002)

Tento film jsem shlédla na doporučení. Po pravdě řečeno jsem asi hodinu nebyla příliš nadšená z děje, který mi mnoho neříkal. Je fakt, že jsem se bála, ale to bylo asi všechno. Posledních 20 – 30 minut už bylo o něco lepších. Předchozí filmy pana režiséra byli mnohem zajímavější.

Kulový blesk (1978)

Senzační česká komedie na kterou se ráda podívám vždy, když se chci dobře pobavit. Vynikající herecké role a děj – jako ze života Chvála režisérům.

Na samotě u lesa (1976)

Nádherný film Jiřího Menzela, který se stal klasickou českou komedií. Skvělé herecké výkony podali Kemr, Svěrák a Kolářová. Jedna z mých oblíbených komedií, která nezklame!

S tebou mě baví svět (1982)

Nádherná česká rodinná komedie se skvělými herci v hlavích rolích. Myslím, že je tak notoricky známá, že nemám co dodat.

Postřižiny (1980)

Skvělý film Jiřího Menzela, který je vedle komedie „Na samotě u lesa“ další ukázkou bravurního výkonů našich předních herců. Nezapomenutelné hlášky Pepina alias Jaromíra Hanzlíka, neskutečný apetit paní Vašáryové a neustále se linoucí vůně zabijačky