• Krátkometrážní

Asterix a Obelix (1999)

kreslené předloze se to nevyrovná, ale zábava je to vcelku dobrá

Mars útočí! (1996)

téměř dokonalá parodie na všechny možné i nemožné filmy s ufounama.. bravo Burtone!

Titanic (1997)

velkolepá podívaná, do které krásně zapadá romantický příběh Kate a Lea.. 5*, samozřejmě:)

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

podle některých možná lepší než jednička - to si nemyslím.. jednička u mě o malilinkatý kousek vede a asi to bude hlavně proto, že je to moje srdcová záležitost a jako malý jsem se na ni díval nesčetněkrát, zatímco dvojku jsem viděl jen dvakrát

Útok z hlubin (1999)

výborná oddychovka.. vypněte mozky a bavte se! já jsem se bavil skvěle! ... ovšem bez toho kuchtíka / kněze by to nebylo ono :)

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Toy Story - Příběh hraček byl, je a už navždy bude prvním celovečerním kompletně počítačově vytvořeným animákem.. a nejen to - je zároveň vtipný, zábavný a velmi originální, takže 5 hvězdiček je zcela na místě :)

Ztraceni (2004) (seriál)

po zhlédnutí všech 6 sérií: tak nám Losti skončili.. konec to byl přinejmenším rozporuplný a spousta záhad (týkajících se především mytologie ostrova) zůstala nevyřešena.. přesto - díky tomu, co jsem měl se Ztracenými čest celých těch 6 let zažívat, si troufám říci, že pro mě už navždy budou jednou z nejzářivějších hvězd na seriálovém nebi.. a jednou se k nim určitě rád vrátím :)

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

seriál, ve kterém se neustále střídá vtip, napětí a nějaké ty vztahové patálie.. bohužel se mi při sledování myslím 3. série v televizi podařilo pár dílů vynechat, následkem čehož jsem vypadl z tempa a seriál jsem sledovat přestal.. třeba se k němu ale někdy vrátím :)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

zatím jediný seriál, který mě naprosto vytrhl z reality.. skutečně - během těch asi deseti dnů, co jsem sledoval první dvě série z DVD, jsem žil jen a jen Prison Breakem.. 3. sérii se potom ještě podařilo jakš takš udržet laťku nastavenou předchozími díly, ovšem o sérii čtvrté, jejíž sledování jsem po pár epizodách vzdal, si dovolím říct, že seriál pohřbila.. jelikož jsem 4. sérii nedokoukal, tak její hodnocení vypustím: 1. série - 5* | 2. série - 4* | 3. série - 4* ||| průměr = 4,3*

Simpsonovi (1989) (seriál)

potřebují Simpsonovi komentář?