• Krátkometrážní

Matrix Reloaded (2003)

triky dokonalé, souboje taky.. ale to je tak asi všechno.. děj je jinak sám o sobě téměř nulový a to je po tak skvěle obsahově nabité jedničce škoda.. a i nějaké ty souboje už mi přišly až moc dlouhé a věřte nebo ne, k jejich konci jsem se třeba i nudil.. nicméně scéna se značkou je stejně nezapomenutelná jako přestřelka v hale v jedničce:) .. přesto dávám 4*.. ale po kultovní jedničce jsem prostě čekal víc..

Spider-Man (2002)

velmi vydařená adaptace slavného komiksu

Jedna ruka netleská (2003)

"Nečum na mě, nebo ti useknu ruku!" ... po Samotářích opět trio Ondříček, Macháček, Trojan v plné formě

Samotáři (2000)

tenhle snímek podle mého nepotřebuje komentář, hlášky z filmu totiž mluví samy za sebe - stačí si je najít na googlu :)

Pupendo (2003)

po Pelíškách a Musíme si pomáhat všichni od Hřebejka čekali další český "megafilm".. ten sice nepřišel, ale určitě se u Pupenda pobavíte.. především hlášky Pavla Lišky jsou nezapomenutelné

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

o něco lepší než dvojka, ale na jedničku to opět nemá.. každopádně velkolepé završení trilogie (další díly nepočítám) :)

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

o hvězdu slabší než první díl, přesto ale skvělá zábava :) "Já jsem Pete.. a mám největší koule!" :D

Lví král 2: Simbův příběh (1998)

s odstupem času určitě slabší než jednička.. ale jako malý jsem si s tím starosti moc nedělal :)