• Krátkometrážní

Vetřelec (1979)

atmosféra, atmosféra, atmosféra.. v tom tkví kouzlo tohoto filmu.. bojím se vždy, když ho vidím, a vůbec nevadí, že vím, jak to všechno dopadne..

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

po čistě "temné" jedničce přichází trošku odlehčenější dvojka a je to zatraceně příjemná změna.. hromada akce a do toho kultovní hlášky.. James Cameron je bůh!

Asterix dobývá Ameriku (1994)

jednoznačně nejhorší kreslený Asterix (Asterix a Vikingové jsem neviděl), nicméně i tak celkem v pohodě koukatelný

12 úkolů pro Asterixe (1976)

tak tohohle Asterixe jsem viděl snad 10krát.. a klidně si ho ještě 10krát pustím :) "Při Osirisovi a Ápisovi dívej se na mě, dívej se mi do očí, při Osirisovi a Ápisovi ty jsi nyní.. co vlastně jsi? Jsi divočák! Vy Galové máte rádi kance, že? Tak tedy znovu.."

Asterix a Kleopatra (1968)

až na písničku "Když není co jíst, je půst..." ve všech směrech dokonalé!

Asterix a Galové (1967)

úplně první (a mnou také jako první viděný) Asterix, na kterého si bohužel už moc nepamatuju, ale vím, že jsem se bavil dobře :)

South Park: Peklo na Zemi (1999)

snímek, ve kterém je v 80 minutách namačkáno snad tolik hlášek, jako v celé jedné sérii (no trošku přeháním) stejnojmenného seriálu.. nalaďte se na vlnu sprosťáren a jedééém :)

Musíme si pomáhat (2000)

Bolek Polívka dokazuje, že není jen skvělým komikem.. je to prostě pan Herec

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

po vcelku ucházejícím prvním hraném filmu Asterix a Obelix je tohle už skutečně slabota.. a to je kreslený Asterix a Kleopatra mým skoro nejoblíbenějším ze starých Asterixů..