Černí baroni (1992)

Takových filmů, jako je tento, je v českých zemích setsakramentsky málo...Hláškami se to jen hemží, příběh nijak složitý,ale pobaví, obsazení výborné!90%

Volání o pomoc (2007)

Tak tohle, tohle je film s velkým F. Naprosto mne vtáhl do děje a nechal mě zírat s otevřenou pusou až do konce. Navíc Adam Sandler podává prostě nadpozemský výkon...příběh, na který se nazapomíná, a hlavně příběh, který se muže stát komukoli z nás.100%

Smrti napospas (2006)

Čekání na půlnoc nebylo ještě nikdy tak nervydrásající.....naprosto jsem se ponořil do strachu a děsu, a film se mi bohatě odměnil. Nebýt pár chybiček, byl by kandidátem na plný počet.

Ghost Rider (2007)

Zrovna od tohoto marveláku jsem čekal víc, odměnou pro mne však byl jen 100 minut nudy ze 114. Akce mdlé, Cage hraje skoro jako kdyby to neuměl a ghost rider vypadá spíše směšně. Jeden z nejhorších filmů podle comicsu.

Madagaskar (2005)

Svěží, vtipná podívaná..Možná jen ten konec je trošku nudnější...Ale rád se na něj podívam znova:-)

Hra s nevěrou (2005)

Pěkná podívaná ,která je ovšem někdy poněkud nudná...zachraňuje to ovšem dobrý herecký výkon Owena a dobrá zápletka...

Constantine (2005)

Nevím ,jeslti jsem byl na Constantina špatně naladěn, nebo jsem jen čekal něco jiného ,ale prostě a jednoduše v něm vidím pouze průměrný film...Keanu Reeves mne nijak neoslnil a film jako takový se mi zdál celkem o ničem...Ale na druhou stranu: efekty dobré, sem tam nějaká hláška....průměr.

Nepřítel před branami (2001)

Snad prominete, ale já jsem fandil víc Harrisovi....ale tak čert to vem! Dobře rozvinutý souboj dvou tváří na pozadí bídy Stalingradu, který mi v některých částech až tajil dech..

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Výborné....Depp chrlí jednu hlášku za druhou, Bloom česně bojuje za slečnu a hází ten svůj kukuč, a Knightleyová,i k dyž křehká děva, mlátí piráty hlava nehlava....K tomu všemu výborná hudba, dobrý střih a Geoffrey Rush!