Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (seriál)

Rozhodně velmi zajímavé a dobré anime, které je zpracováno trochu dospělejším způsobem. Skvělé zpracování celého příběhu a hlavní postavy, která se postupem pomalu rozvíjí a posouvá dál. Není to úplně klasické anime a je zde i jakási filozofická část, která příběhu rozhodně jen přidává a odlišuje ho od ostatních akčních anime. Jen škoda, že se jedná a celkem nedoceněné anime. 8/10

Láska nebeská (2003)

Přijde mi to trapné a nudné, bohužel...

Babylon (2022)

Ajo není to vůbec špatné, troufnu si to přirovnat k filmu Tenkrát v Holywoodu, akorát že tohle je teda za mě lepší a zábavnější. Perfektně zahráno a naprosto dokonalá hudba, je ty 3 hodiny... To už je celkem dost. 7/10

Final Cut - Dámy a pánové (2012) odpad!

Ne, Bohužel tohle není nic pro mě a vůbec mě to teda neoslovilo. Nevidím na tom nic úchvatného ani světoborného prostě extrémně nudný příběh sestříhaný ze spousty filmů a jestli má tohle být ta přidaná hodnota, tak nevím, protože kdybych chtěl, tak za týden sestříhám to samé. 0/10

Šílená noc (2022)

Nikdy bych neřekl, že sledovat Santu jak kosí kladivem smrtící komando bude taková sranda. Rozhodně příjemná změna a velmi zajímavý, zábavný a originální film. A i přesto, že zde byly i trochu slabší momenty, tak to filmu zas tolik neubírá a já si myslím, že je to rozhodně kvalitní a zábavný film na odlehčení, který stojí za to vidět.  8/10

LEGO® Batman film (2017)

Další povedený Batman film a to že to je v lego světě vůbec nevadí. Vzhledem k tomu, že to je mířeno spíše na děti, tak film nebyl rozhodně temný, ale spíše a nebo hlavně vtipný a zábavný, což mi rozhodně nevadilo, protože jsem se dost bavil. Hudba byla skvělá a velmi dobře zvolená a u finálního řešení problému jsem se fakt zasmál tomu jaký to je nesmysl, ale v dobrém. 7/10

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

Jedna z nejhezčích a nejlepších pohádek co jsem asi viděl, dokonce i slza ukápla. Osobně vlastně nemám co bych vyčetl, animace a vizuál je skvělý, hudba taktéž a příběh zajímavý originální a krásný. Velmi se mi líbily taktéž motivace všech postav a třeba i to, že tam byla postava, která je prostě jenom zlá a není za tím nic dalšího a to se poslední dobou už moc nevidí a za vším musí být nějaká motivace. Poslední věc co bych rád vypíchl je anglický dabing, který je naprosto úžasný a medvědí rodina s britským přízvukem je absolutně dokonalá. 9.5/10

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Zcela upřímně jsem od toho teda čekal mnohem víc a musím říct, že mě to vlastně zklamalo. Nemohu říct, že by byl film vyloženě špatný, nebo nekvalitní, ale mě to prostě nebavilo a něco mi tam celou dobu chybělo. 4/10

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Tak tohle byla další Fincherova pecka. Svým způsobem žánr, který moc nemusím a nebo mě moc nebaví, ale v tomto případě film dokázal udržet mou pozornost až do konce a musím říct, že jsem se bavil. Naprosto úžasný a zajímavý příběh a velmi napínavé rozuzlení dodali filmu skvělou temnou atmosféru. Herecké výkony byly klasicky skvělé a to hlavně Daniel Craig a  Rooney Mara, která pro mě byla milým překvapením. Asi jediné co bych tak asi vytknul je, že to bylo na můj vkus možná až moc dlouhé. 8/10