Pán prstenů: Prsteny moci - Udûn (2022) (epizoda)

Konečně nějaká zajímavější epizoda ve které se něco stalo, škoda že takhle nevypadaly i ty předtím.

Denní směna (2022)

Fajn odreagovačka, dobrá akce, zajímavé téma a místy občas vpoho vtipy, ale to je tak vše. Film nepřináší nic nového a nic extra zajímavého. Příběh je nesmyslný, některé scény jsou dost trapné a nebo nezáživné.

Miliónový brouk (1980)

Čtvrtý a poslední díl skvělé komediální krimi série s komisařem Rizzem opět nezklamal. Tentokrát se Rizzo vydává do Egypta řešit další případ a bere sebou Kaputa, který filmu opravdu přidává svou hloupostí a převleky a malého Boda, které už známé z předchozích dílů. A k tomu všemu se nám přidá šílený profesor, který má rád brouky. Za mě opět skvělý film, který skvěle kombinuje akci a skvělý humor a i když možná po kinematografické stránce žádný zázrak, ale já mám pro tyhle filmy prostě slabost, takže jsem víc než spokojen. A musím říct že mě pobavily i scénky s šíleným liliputem a narážky na homosexualitu, tohle by už asi dneska neprošlo.

Gangy z Birminghamu - Série 1 (2013) (série)

Tak první série zatím super. Má to fajn atmosféru herecké obsazení a výkony jsou skvělé a celé to prostředí a příběh jsou opravdu perfektní. Jediný co bych asi mohl vytknout je, že těch přestřelek a rvaček nebylo zase tolik, ale třeba se to změní. Jinak co se zakončení série týče tak za mě super a bez chyby.

Policajt v Africe (1978)

již třetí pokračování série s komisařem Rizzem v podání Buda Spencera, který se tentokrát vydává do Afriky řešit problémy s pašováním drog a diamantů. A musím říct že tenhle už třetí film ze série, mi zatím sednul nejvíc a asi to bude příjemným africkým prostředím a taky tím že se tento film nese v trochu komediálnějším duchu.

Policajt v Hongkongu (1975)

Další skvělý film a pokračování s komisařem Rizzem, který se tentokrát vydává kvůli drogám až do Hongkongu. Jelikož ale nenosí zbraň a radši používá pěsti, tak se i zde dočkáme spousty skvělých bitek a také spousty známých tváří. Akorát mi zde něco chybí a  i přesto, že jde opět o skvělý film tak to na jedničku nemá.

Policajt drábem (1973)

Skvělá detektivka s prvky komedie v podání Buda Spencera v roli komisaře Rizza, který se snaží ochránit své město před drogovým kartelem a mafiány, kteří se snaží rozšířit v Neapoli obchod s drogami.

Čas na sebe (2022)

Taková klasická rodinná komedie, žádnej zázrak ale koukat se na to dalo.

Buddy míří na Západ (1981)

Tak jsem si potřeboval spravit náladu po těch netflix filmech co jsem dneska viděl a povedlo se, takhle má vypadat správná komedie.

Pomsta na druhou (2022) odpad!

Neuvěřitelně trapný a nudný nesmysl. Katastrofální herecké výkony a naprosto nesmyslná zápletka. Celý film jsem se nudil a cítil jsem se neuvěřitelně trapně. Za mě naprosto nekoukatelné.