• Krátkometrážní

František je děvkař (2008)

hodně českých filmů trpí tím, že se strašně spěchá, prachy prachy, a nedělá se dost jetí, sere se zkrátka na kvalitu na úkor kvantity a to mě hodně bolí. Na tomhle filmu třeba je to vidět hodně - spousta situací není špatná, herci taky nejsou špatní, vlastně nic není špatné, ale přitom to působí děsně - přitom by třeba stačil maličký detail, a scéna by byla naprosto úchvatná, asi tak, jak si ji představoval scenárista. k tomu by se ale musela sjet víckrát, než jednou (nevím, kolikrát se natáčely scény v tomhle filmu, ale evidentně to bylo málo). Taky je snaha narvat do filmů víc informací, než unese, místo, aby se nechaly pořádně doznívat záběry a těžit ze situace. S doznívám Franta problém nemá, ale škrtání by mu hlavně v závěru neublížilo. František by mohl být super film, takhle je jenom celkem dobrý. Snad někdo udělá remake.

Tron (1982)

enjoyed every bit

Not I (1973)

Neuvěřitelný!

Sherlock (2010) (seriál)

----LOCKED!

Sherlock - Unaired Pilot (2010) (TV film)

Hodně dobrý. Alespoň vynikne srovnání se seriálem, který je NEUVĚŘITELNĚ dobrý. Všechny výborné nápady viditelné v pilotu jsou v něm vypilované k dokonalosti po všech stránkách. Tohle je "jen" televize. Seriál už je tzv. "quality television".

Kuky se vrací (2010)

škoda že scény s lidmi působily často nepřesvědčivě, když už člověk přistoupil na tu lesní estetiku. a co astma, má se to snad chápat tak, že ho kuky nacpaný peřím vyléčil, aby mohl chlapeček na jaře pařit na kole? v tom případě je to lepší než mistr kixboxu. víc vítek nemám, jen samou chválu

Rušná ulice (1973)

WOW. Nemám slov, perla mezi animáky + nikdo nedokáže vyobrazit smrt tak sugestivně jako Ralph Bakshi!