Pokoj 1408 (2007)

Půlhodinový rozjezd a hodinový pobyt v záhadném pokoji. Dá se očekávat, že hlavní aktér nepřežije?

Mammon - Série 1 (2014) (série)

Seversky mrazivá atmosféra se roztekla dovětkem na jakémsi slunném ostrově. Překombinované.

Legenda 17 (2013)

Poprvé v životě jsem fandil sborné. Zjednodušený scénář se dá omluvit legendickým zpracováním, ale v závěru film působí (asi nechtěně) trochu jako parodie (sledování utkání s Kanaďany v nemocnici, ve vězení, maskérská práce u herců, kteří představují kanadské hokejisty...). Motivace přečíst si nějaký životopis o Charlamovovi.

Semestr (2016) (seriál)

Jednoduchý nápad - 6 měsíců - 6 dílů - věrně odráží komunikaci (bohužel) r. 2016. PS: Video z Berlína ve 3. díle bylo inspirující pro další návštěvu :-)

Dívka světových parametrů (1979) (TV film)

I když příběh nepůsobí věrohodně, tak pobavil. Škoda, že ústřední dvojici nehráli herci cca o 10 let mladší.

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

"Museli jsme trochu improvizovat." Jedna z posledních vět "mysteriozního" seriálu :-) Až doplní KOMEDIÁLNÍHO, zvýším hodnocení :-)

Labyrint - Epizoda 7 (2017) (epizoda)

Ve chvíli, kdy trojice herců markýruje rytířskou oddanost před ostatky Václava III., jsem se upřímně zasmál. Takže buď plný počet, nebo odpad. Jinak to nevidim :-)

Blaník (1997) (divadelní záznam)

Živě 24.4. 2017 přímo na Žižkově, 4. řada. Atmosféra cimrmanovitější než při zájezdovém dostaveníčku v Jihlavě. Pokud nebudou divadelní prázdniny v roce 2018, tak bych jel příští rok znovu. Jinak mě v ZDJC máte jako na koni 9.9.2019 :-)