Náš vůdce (2008)

A vidíte to, toto je nemecká hlupota a povedal by som až primitivizmus. Stačí jeden stranou chytený debil ako bol Hitler a celý nemecký národ jačí ako opice, lebo aj vodca jačí a huláka. A dnes je to vlastne to isté, raz vyjde z kanála nejaký primitív a začne správne hulákať peniť z úst a Nemci prestanú chodiť na futbal a budú pred tribunami hulákať a peniť s ním.

Mistrovský plán (2011)

Bože môj, prečo toľko hany, to nepoznáte akčnú srandu.

Válka Bohů (2011)

V prvom rade je mi nesmierne ľúto vyhodených peňazí za blu-ray, obraz katostrofický čierno bielo žltý, divadelná inscenacia s prihluplými dialogmi, bohovia , ktorí sú nesmrteľní su zabíjaní jedna radosť, premňa zbytočná nuda. Efektná pózerská prázdnota( to mám od Poma )

Kocour v botách (2011)

Kocur je fajn, aj ked mne sa viac páčila mačička.

Hostel III (2011)

Ľudia, čo na tomto filme robili to nemôžu mať v hlave celkom v poriadku. Hlúpe, primitívne, nekvalitné a čo najhoršie úplne mi to skazilo náladu.

Do hlubiny (2005)

Vraj podpriemerný film, figa borova , nádherne zábery pod vodou, slniečko, peknučké dievčence, hamity papity na ktoré nepotrebujete viagru, jednoducho dvíham na štyri hviezdulienky.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Film som si pozrel kvôli veľmi prituľnemu komentáru Zuzanky larelay a úplne zdieľam jej pocity. Aby som nezabudol, Volvo mám, ešte splašim dom na pláži...

Věc: Počátek (2011)

To je tak, jedná vec je rok 1982 a úplne iná vec rok 2011, kde aj v tme sú veci viditeľné a na blu ray perfektné, mimozemšťan je nádherny, lstivý, ktorý vie, čo chce, takže dajte si to a neporovnávajte, neporovnateľné.

Muži v naději (2011)

No, ja by som nepovedal, že je to komédia, ale skôr smiešne.

Green Lantern (2011)

Mať taký prsteň ja by som to tu hned pošoroval. Filmík veľmi dobrý, pohodový, lietajúci, slnkom končiaci.