Pan Nikdo (2009)

Pestujme predstavivosť, fantazírujme, lebo silou myšlienky sa to môže splniť, len nesmieme ísť veľmi ďaleko, lebo vo svojej predstave si vytvárame pre seba tie najlepšie obrazy, ktoré ale sa časom musia zmeniť aj na niečo negatívne, lebo také sú zákony vesmíru. Len smelo.

Den cvoka (2002)

Výborne som sa bavil, len s tým toaletným papierom to preháňal, keď niekedy použil aj polku rolky. Ja používam len dva kúsky a samozrejme, že riť nemám čistú, ale ja ešte nahý idem pod sprchu tam si tu riť poriadne vyumývam a popritom aj varlata a penis, to keby pri následujúcej prechádzke má náhodou oslovila nejaka dáma či by som nebol tak dobrý a narýchlo ju pretiahol no a ja to rád urobím, lebo som svieži a čistý, čiže vždy pripravený:)

Machete (2010)

Úsmevný krvavý masaker ala Machete, ktorý však zároveň poukazuje aj na vážny problém.

Plivu na váš hrob (2010)

Brutálne znásilňovanie ženy sa nakoniec premení na krásnu brutálnu odplatu.

Černá smrt (2010)

Mor zabíja ľudí a ruka v ruke sním to robí aj katolická cirkev svätá.

Opravdová kuráž (2010)

Veľmi dobre, Jeff Bidges tu vynikajúco zahrál to, čo mal v pracovnej náplni ato strieľať, zabíjať a piť. Ale mladá dievčina dychtiaca po pomste tu pôsobila veľmi sviežo, dospelo žensky s odvahou dospelého chlapa.

Odpočítávání (2010)

Film poukazuje na primitívnu moslimskú úchylku a masovú záľubu v moslimskej komunite a tou je vraždenie nevinných ľudí s bojovým pokrikom Alah akbar.

Vlak do pekel (2008)

Jede jede mašinka kouři se ji z komínka jede jede do dáli a cestou do Oděsy se horor vypálí.

Záložní plán (2010)

Film stojí za kadibudku, ale pannu Lopezovu by som pretiahol, keby ma pekne poprosila.