Gran Torino (2008)

Tak už sa netunelujú len, podniky, filmy, ale najnovšie aj náboženské výjavy. A Clint padá načisto mŕtvy, ale v tej smrti sa dokáže vystrieť do krásneho kríža, tak to kalap dolu. No, čo bude o 28 dní potom, ked sa všetká tá ľudská dobrota nechá vystrieľať. Môj komentár je iný, lebo aj ja som iný. Videné 5,00 a to 22.4.2009 po príchode z Osvienčimu a Genevy, kde rečnil moslimský fašista Ahmadinežab z Teheránu, ktorý chce vyhladiť všetkých Židov a polka Europy mu tlieskala na čele so starcami z Vatikánu. Mať tak pri sebe svoju legálnu 6,35- ku, tak mu vystrelím mozog z hlahy, tak sa to robí Clintne.

Bugsy (1991)

No kto iný mohol založiť Las Vegas, keď nie jeden z nás.Šalom Bugsy.

Absolvent (1967)

Ach Bene,Bene, nie je škola, ako škola, ale zvládol si to.

Show začíná (2005)

Veľmi dobré, Judi Dench, čoby nešefka Bonda, kúzelná a výborne za ňou cvála Bob Hoskins s krásne vykreslenou atmosférou, britskou noblesou do ktorej je vsunutá roztomilá britkosť.Madam, tie dámy na javisku budú nahé a bude im vidno všetko, aj to tam dole, no to medzi nohami také zarastené, aháá vy myslite pičku.

Život je krásný (1997)

Ja osobne som sa nad tým nevedel usmievať, skôr som mal slzy v očiach, zachránil to zelený kôň, ktorý bol tiež židom.

Striptýz (1996)

Neviem, čo z toho robite vedu, predsa ten film je len o tele Demi Moore a mne sa jej telo páčilo za tri hviezdičky a pritom nehovorím o sexy tele a ako škotská skura odrežem aj z tej jednej hviezdičky. A ozaj koľko by ste zacvakali, keby ste ju mohli mať v reáli ?

Aberdeen (2000)

Na päť hviezdičiek to priklincovala nádherne žensky krásna Lena Heady, ktorá bola proti váhou svojím ženským pôvabom nortonovy Skarsgardovy, ktorý pre hlt alkoholu stráca akúkoľvek ľudskú dôstojnosť.

Život Briana (1979)

Ja som sa fakt snažil a dokonca som si štyrikrát presadol, aby mi ten film sadol, ale nesadol.

Hledám Amy (1997)

Ano dialogy pekné uhladené, ale skutek utek.Po príbehu o Amy som čakal, že v Holdenovej hlave nastala revolúcia a rozbehne sa za Alyss oprie ju niekde o múr a s absolutnou vášňou a láskou ju pomiluje, ale namiesto toho ten ulízaný bukman jej navrhne sex v trojke aj s jeho priateľom. Alyss ser na toho vylízaného macha, ktorý nevie či má so svojím ctihodným pérom potrhať ženskú blanu, alebo mužskú riť a my dvaja si zaspievame tvoju pieseň: Cítim sa smutná/smutný/, tak samotná/samotný/, chýba mi niekto koho nepoznám, môžem len čakať, nič viac a vo svojom srdci necítim nič. Kde si moja láska, kde len môžeš byť. Prečo nie si pri mne mne sa nechce žiť. Ja chcem ťa bozkať rozkoš ti dať a celú noc s tebou premilovať, chcem cítiť vášeň, chcem cítiť žiar a poznať ten nádherný dar v dobrom i zlom a tak nečakaj a poď sa milovať a život mi daj. Môžem len čakať a snívať, že moja láska musí prísť a až naše pery splynú, povie mi cit, že moje srdce má pre koho byť.

Bathory (2008)

Tucet statných slovenských chlapov so sekerami v rukách stoji na kopci a pozerajú sa dolu do doliny na tú obrovskú mrákavu tureckého vojska.Kurva chlapi, ale ich je, to nič nie je, riekne Jurko, ale kam ich všetkých pochováme. Ináč zvláštna úchylna záľuba Betky Bathoryovie by ju mala dostať aj do Guinnessovej knihy rekordov a na tom by mali Maďari trvať.