Pod pískem (2000)

Neprijať smrť je pekná volovina, smrť je nezbytná súčasť života, ktorá musí byť a my ju musíme prijať, ale musíme s tým vedieť žiť. V opačnom prípade začíname snívať s otvorenými očami a začíname vidieť veci, ktoré iný nevidia, ešte niesme blázni, len sme prijali novú identitu.

Zatímco spíš (2011) odpad!

No to bol kurva španielský hnus, asi kamera bola dobrá zo spodu z boku z riti do riti a strich, ani nehovorím, také nožnice ste ešte nevideli a film , tak toto mohol natočiť jeden skurvený španielský úchyl, ktorého hrdina je trafený španielský pako s prestreleným mozgom, ktorý týra prekrásnu ženu, vraždí a ten z riti porodený španielský hnoj s dvojcentymetrovým údom toho kúúúúúúúrva vraha vynesie na piedestál a film ukončí šťastným úsmevom vrahuňa a tyrana a nechá ho odísť do skurveného španielského katolického raja plného posratých býkov.Howg.

Tohle je válka! (2012)

Je vriace leto a tak, človek je radšej pri vode a kocha sa krásnymi postavami žien, mozog takmer vrie, aby vládal si poradiť s takýmto hlupučkým priemerným filmom.

Znovu a jinak (2011)

Charlize Theron bola tak životne kúzelna až som chcel byť tou bútľavou vŕbou ku ktorej sa chodí opiť a vyplakať a skasírovať aj chutnú odmenu.Život je tvrdý boj, ked chce človek uspieť, ale šťastie sa naordinovať nedá.

Kličko (2011)

Je to skutočná boxerska rozprávka.

Speciální jednotka (2011)

Príbeh ako zlá rozprávka, kde jedná naivna, hlúpa a namyslená novinárka sa vyberie do Pakistanu a tam chce prerobiť primitívnych islamistov na normálnych ľudí, lenže u nich je žena menej ako mucha na mucholapke a tak začne zabíjanie ľudí okolo nej aj tých zo špeciálnych jednotiek, ktorí ju prišli zachrániť. A tak šťastná, že jej sprostosťou dala povraždiť viac ako 50 ľudí, na vrchole hory vykríkne: všetci ste mrtvy, ale ja žijem, zachránili ju,ale z toho všetkého sa dostala do ťažkých duševných problémov a je stále umiestnená na psychiatrickej klinike pri Paríži, kde neustále vykrikuje, že je Panna Mária.

Kronika (2012)

Začínam mať vážne pochybnosti o top uživateľoch, ked takejto hlúpej, smiešnej, hovadine, nadelili hviezd ako na nebi.

Nebezpečná metoda (2011)

Vynikajúce, úžasné dialogy s výbornými hereckými výkonmi a kým Sabine Spielrein a Carl Jung k ceste na vrchol museli sami prejsť cestou vlastných ťažkých duševných stavov, ale Sigmund Freud sa na samotnú špičku dostal po ceste vlastnej geniality a tým bol svetlou výnimkou. Ano na povrchu neboli poznať zvlášť veľké emócie, ale v ich aurách sa odohrávali uragány emócii.

Kontraband (2012)

Mark Wahlberg tu hraje pašeráka, ktorý zvesil remeslo z klinca bo treba niečo vyriešiť a ako špička vo svojom odbore do- káže ukryť kontraband aj do nitky od trenírok, všetkých tak oďzube pomstí sa a zo zarobených milionov určite vstúpi na burzu.

Den zrady (2011)

Vynikajúcim spôsobom podaná politika v USA v predvolebnej kamapani, výborné kvalifikované dialogy, kde sa špína len so špínou da umyť.