Na dno vášně (1997)

Ale prečo nie, z nemotorného panica sa tvrdým trénigom stane majster sveta v súložení a po všetkých hrátkach zavesí karieru na klinec a žije a súloži zdravo.

Neopouštěj mě (2010)

Aby mňa niekto rezal a vyberal zo mňa, čo sa mu zachce, tak to ani hovno, je v mojej riti, tak moje je. Ľudkovia vo filme boli odovzdaní a bezbranní, lebo tak boli urobení a vychovaní až som mal chuť kričať bežte utekajte po planéte život je Váš.

Útes smrti (2010)

Skutočne atmošku to malo takú, že dovidenia a voda,voda samá voda s jedným nenažratým žralokom.

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Manželstvo, kde chlapíkovy stále niečo vadi až ho manželka nahradí aniž mu to prezradí aj keď časom to vyzradí a chlapíkovy to vlastne ani nevadí až skončí úplne v úzadí.

Banální prohlídka (2007)

S hororom to nemalo vôbec nič spoločne, bola to nuda ktorá sa ťahala ako sopeľ z nosa.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Dve lesby, dve ich deti a spermijový dárca, ktorý zrazu by rád bol skutočným otcom. Viac ako skutočné a ja začínam milovať lesby:)

Milý Johne (2010)

Nevzrušujúco uspávacia láska.

Mother and Child (2009)

Dieťa sa stane matkou a učiní rozhodnutie podľa nej správne, ale čas ukazuje, že bolo veľmi bolestivé a tak všetky rozhodnutia v danej chvíli nemusia byť tými správnymi a tak si život plynie svojim nezastaviteľným časom a vytvára nové osudy.

Krváček (1990) odpad!

Totálna kravina na Pí- 3,14.

Zelená zóna (2010)

Vraj dobrá CIA, vraj zlý Pentagon a vraj všetci chcú dobré, no a vtom naivne hlúpy Matt Damon špacirujúci sa od Saula do Pavla a späť.